پروژه افزایش ظرفیت نوار نقاله شماره ۲ مجتمع مس سرچشمه افتتاح شد /تصاویر

به گزارش سازش خبر عصر امروز طی مراسمی با حضور حسین احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه و جمعی از مدیران و معاونان مجتمع ، پروژه افزایش ظرفیت نوار نقاله شماره ۲ مجتمع مس سرچشمه رفسنجان از ۴۷۷۰ تن در ساعت به ۵۵۰۰ تن در ساعت افتتاح شد. مهندس حسین احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در…

به گزارش سازش خبر عصر امروز طی مراسمی با حضور حسین احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه و جمعی از مدیران و معاونان مجتمع ، پروژه افزایش ظرفیت نوار نقاله شماره ۲ مجتمع مس سرچشمه رفسنجان از ۴۷۷۰ تن در ساعت به ۵۵۰۰ تن در ساعت افتتاح شد.

مهندس حسین احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در حاشیه مراسم افتتاح پروژه افزایش ظرفیت افزایش نوار نقاله شماره ۲ اظهار داشت: باافتتاح این این پروژه ظرفیت از ۴۷۷۰تن به ۵۵۰ تن در ساعت خواهد رسید.

وی افزود : این پروژه به مدت ۱۹ماه و با هزینه بالغ بر ۴۲ میلیارد ریال و ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار یورو به صورت ارزی هزینه و ترکیبی از تکنولوژی خارجی و مختخصان داخلی استفاده شده است .

مدیرعامل مجتمه مس سرچشمه تصریح کرد :با پتانسیلی هایی که در مجتمع وجود دارد و با تلاش و دانش همکاران تا سال ۱۴۰۴ مس محتوارتبه خوبی در دنیا و خاورمیانه بدست خواهد آورد.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *