جشن گلریزان آزادی زندانیان غیر عمد در رفسنجان برگزار شد.

به گزارش سازش خبر جشن گلریزان آزادی زندانیان غیر عمد شهرستان رفسنجان با حضور مسئولین و خیرین شهرستان در تالار عقیق رفسنجان برگزار شد. حجت الاسلام پورمحمدی رییس دادگستری رفسنحان دراین مراسم اظهار داشت : ۲۵۰هزار زندانی درکل کشور وجود دارد که ۹۸ در صد آقایان و ۲ در صد خانم ها هستند که از…

به گزارش سازش خبر جشن گلریزان آزادی زندانیان غیر عمد شهرستان رفسنجان با حضور مسئولین و خیرین شهرستان در تالار عقیق رفسنجان برگزار شد.

حجت الاسلام پورمحمدی رییس دادگستری رفسنحان دراین مراسم اظهار داشت : ۲۵۰هزار زندانی درکل کشور وجود دارد که ۹۸ در صد آقایان و ۲ در صد خانم ها هستند که از این تعداد۲۹ هزار زندانی غیر عمد که ۸۶ درصد متاهل هستند.

پور محمدی افزود: در خصوص تعداد زندانیان در رتبه ۵۳ دنیا هستیم و در سال گذشته ۵ میلیارد در کل استان در ستاد دیه جمع اوری شد.

سید یحیی االه موسوس قوام مدیر ستاد دیه استان در کرمان در جشن گلریزان آزادی زندانیان غیر عمد رفسنجان اظهار داشت: ۱۷ سال از تشکیل ستاد دیه استان کرمان می گذرد که در این ۱۷ سال با ۵۴ میلیارد تومان کمک های مردمی ۳۱۸۴مددجوی واجد شرایط از زندان و ۶۶۸ نفر با صلح وسازش از زندان آزاد شدند.

وی درپایان افزود: ۲۷ زندنی غیر عمد در رفسنجان داریم که ۸۰۰ میلیون تومان نیاز است تا از زندان آزاد شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.