قائم مقام وزیرعلوم ؛ تحقیقات و فناوری : یکی از مهمترین اقدامات خوبی که در رفسنجان صورت گرفته حضور خیران در بنا و توسعه دانشگاه ولی عصر(عج) بوده است/تصاویر

 عبدالرضا باقری قائم مقام وزیرعلوم ؛ تحقیقات و فناوری امروز در حاشیه اولین نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پارک‌های علم و فناوری منطقه هشت کشور در دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان اظهار داشت: یکی از مهمترین اقدامات خوبی که در رفسنجان صورت گرفته حضور خیران در بنا و توسعه این دانشگاه بوده است . وی…

 عبدالرضا باقری قائم مقام وزیرعلوم ؛ تحقیقات و فناوری امروز در حاشیه اولین نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پارک‌های علم و فناوری منطقه هشت کشور در دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان اظهار داشت: یکی از مهمترین اقدامات خوبی که در رفسنجان صورت گرفته حضور خیران در بنا و توسعه این دانشگاه بوده است .

وی در ادامه افزود: باید دانشگاه ها باید در زمینه‌های اشتغال‌پذیری دانشجویان را فراهم کند و خانواده‌هامطمئن باشند که فرزندانشان جای که تحصیل می‌کنند در آیندخه برای آنها جای امیدوارکننده است.

وی تصریح کرد : مراکز آموزش عالی و دانشگاه علاوه بر اینکه خودشان فعالیت می‌کنند باید از تجربه‌های دانشگاه‌های دیگر استفاده کنند که در دنیای امروزه این موضوع مهم است.

قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: برگزاری چنین نشست هایی بین مدیران منطقه هشت می‌تواند زمینه‌ساز خوبی برای انتقال تجربیات بین دانشگاه‌ها شود و اثرگذاری و پیامدهای خوبی در بلندمدت داشته باشد.

دکتر باقری افزود: پارک‌های فناوری بودجه زیادی ندارند اما اثرگذاری زیادی دارند در چند سال گذشته به ازای ۵۰۰ میلیون ریالی که به پارک‌ها اختصاص دادند یک شغل ایجاد شده است و این امر باعث شد تا تبادل نطری که با سازمان بودجه و فناوری داشتیم ۲۷ درصد بودجه اش افزایش یابد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *