فرمانده انتظامی انار: ۷۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در انار کشف شد

به گزارش سازش خبر  سرهنگ رضا خلیلی نژاد گفت: ماموران پلیس آگاهی با همکاری ماموران مواد مخدر هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور انار-یزد، دو دستگاه اتوبوس که از زاهدان به مقصد تهران و یک دستکاه خودرو سواری که از بندرعباس عازم تهران بودند را جهت بررسی متوقف کردند. وی افزود: در بازرسی از این…

به گزارش سازش خبر  سرهنگ رضا خلیلی نژاد گفت: ماموران پلیس آگاهی با همکاری ماموران مواد مخدر هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور انار-یزد، دو دستگاه اتوبوس که از زاهدان به مقصد تهران و یک دستکاه خودرو سواری که از بندرعباس عازم تهران بودند را جهت بررسی متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این وسایل نقلیه اقلام و کالای قاچاق زیادی از قبیل انواع مختلف کفش، لباس خارجی، قواره چادری، پوستین دباغی شده، پارچه، سیگار، عطر، ادکلن و برخی اجناس دیگر کشف شد.

سرهنگ خلیلی نژاد با اشاره به ارزش ۷۰۰ میلیون ریالی این اقلام اظهار داشت: در این خصوص پنج نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی انار یادآور شد: تلاش پلیس برای مبارزه با اخلال گران اقتصادی با قوت بیش از پیش ادامه دارد و مردم می تواند گزارشات خود را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *