افتتاح ۹ طرح بهداشتی؛ درمانی و آموزشی با حضور وزیر بهداشت؛ درمان و آموزش پزشکی در رفسنجان/تصاویر

به گزارش سازش خبردر سفر یک روزه سیدحسن قاضی زاده هاشمی  وزیر بهداشت؛ درمان و آموزش پزشکی  به رفسنجان ۹ طرح بهداشتی؛ درمانی و آموزشی  با زیر بنای  ۱۱/۸۴۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۴۳۰ میلیارد ریال در شهرستان های رفسنجان و انار افتتاح شد. افتتاح مرکزجامع سلامت روستای جعفر آباد رفسنجان با ۵۰۰ متر…

به گزارش سازش خبردر سفر یک روزه سیدحسن قاضی زاده هاشمی  وزیر بهداشت؛ درمان و آموزش پزشکی  به رفسنجان ۹ طرح بهداشتی؛ درمانی و آموزشی  با زیر بنای  ۱۱/۸۴۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۴۳۰ میلیارد ریال در شهرستان های رفسنجان و انار افتتاح شد.

افتتاح مرکزجامع سلامت روستای جعفر آباد رفسنجان با ۵۰۰ متر زیربنا با اعتبار ۲/۵ میلیارد ریال ؛ افتتاح کلینیک ویژه تخصصی طرح تحول سلامت ۳۳۰۰متر مربع ساختمان اصلی در ۳ طبقه و ۸۰۰ متر مربع ساختمان اداری و در مجموع با ۴۱۰۰ مترمربع زیر بنا با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان و افتتاح سلف دانشجویی پردیس با زیربنای ۲۷۰۰ متر مربع و اعتباری با لغ بر ۸/۵ میلیارد تومان و ظرفیت ۱۲ هزار پرس غذا در روز به بهربرداری رسید.

همچنین در حاشیه افتتاح مرکز جامع سلامت جعفر آباد رفسنجان از طریق ویدئو کنفرانس؛ مرکز بهداشت روستای روامهران نوق با زیر بنای ۲۲۰متر مربه در یک طبقه ئ اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال افتتاح شد.

افتتاح ستاد شبکه بهداشت شهرستان انار با زیر بنای ۱۰۰۰ متر مربع و  اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال؛ مرکز جامع سلامت شهری شهید باهنر انار با زیر بنای ۵۰۰متر مربع در یک طبقه و اعتبار۷۰۰ میلیون تومان و افتتاح خانه بهداشت گلشن اناربا زیر بنای ۱۲۰ متر مربع و ۲ میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان از دیگر برنامه های مراسم سفر امروز دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی  وزیر بهداشت ؛ درمان و آموزش پزشکی  به رفسنجان بود.

از مهمترین برنامه های امروز سفر وزیر بهداشت؛درمان وآموزش پزشکی افتتاح بزرگترین اورژانس جنوب شرق کشور با زیر بنای ۲۷۰۰ متر  در یک طبقه و ظرفیت ۵۴ تخت با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال  و پروژه PICU( بخش مراقبت های ویژه اطفال) با اعزیر بنای ۲۵۰ متر مربع با اعتبار ۱ میلیارد  و ۲۵۰ میلیون تومان  با مشارکت خبرین و دولت به بهربرداری رسید.

عکس : مجتبی نقی زادهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.