سرهنگ شاهرخی :اگر جهانخواران گوشه چشمی به این کشور داشته باشند، تودهنی محکمی خواهند خورد

اگر جهانخواران گوشه چشمی به این کشور داشته باشند، تودهنی محکمی خواهند خورد

 به گزارش سازش خبر علی‌اکبر شاهرخی در جمع نمازگزاران جمعه رفسنجان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت : بسیج در اولین آزمونش در زمان جنگ تحمیلی  به خوبی از آن سربلند بیرون آمد.

فرمانده سپاه ناحیه رفسنجان افزود:نظام و  انقلاب اسلامی درگیر مصیبت‌هایی از عملکرد بد و دوران طاغوت و درزمان تشکیل نظام جمهوری اسلامی و سازمان‌های مردم نهاد بود،که جنگ آغاز شد و بسیجیان برای دفاع در جنگ حاضر شدند.

سرهنگ شاهرخی تصریح کرد : در دوران دفاع مقدس حضور گسترده مردم و بسیجیان  و حضور ۳۰۰ گردان در کنار سپاه و ارتش  توانستند دشمن را از خاک بیرون کنند. و امروز بیش از ۲ هزار گردان در سطح کشور آماده هستند که اگر جهانخواران گوشه چشمی به این کشور داشته باشند، تودهنی محکمی خواهند خورد.

وی در ادامه افزود  ترویج الگوی دفاع مردمی دومین عملکرد بسیج می باشد که: موفقیت نیروهای بسیجی ما در جنگ و در دفاع مقدس نه تنها در آن دوره بلکه بعد از آن هم الگوی مناسبی برای کل منطقه و کل دنیا شد، یکی از نمونه‌های مهم این الگوپذیری در لبنان تحت عنوان بسیج مردمی لبنان مقابل اسرائیل می‌ایستد و تا مرزهای لبنان آن‌ها را عقب می‌برند.

فرمانده ناحیه سپاه رفسنجان خاطرنشان کرد:وقتی که داعش با هدف ایجاد خلافت در سوریه و عراق وارد شدند و سوریه در حال سقوط  و داعش در نزدیکی های کربلا رسیده بود   مدافعان حرم و  نیروهای جبهه مقاومت اسلامی  داعش را در سوریه  و عراق شکست دادند .

وی بیان داشت : بعد از جنگ بدلیل خسارت هایی که به شهرها و منازل ایجاد شده بود بسیج سازندگی لازم بود که این خرابی هارا درست کند  لذا بسیجیان در یک وارد عمل شدند و در مرمت خرابی‌های ناشی از جنگ ورود کردند وحتی در بحث محرومیت‌زدایی وارد شدند، هر چند نقش دولت‌ها مهم است اما روحیه جهادی بسیج نقش کلیدی است.

فرمانده سپاه ناحیه رفسنجان گفت: یکی دیگر از موضوعاتی  با آن  که امروز در دنیا روبه‌رو هستیم؛ تحول نو در تولید محصولات کشاورزی و دامپروری است، در سال جاری تولید پسته در استان کرمان ۱۰ درصد نسبت به تمام سال‌های گذشته بوده و باغات تحت نظارت بسیج مهندسان کشاورزی با مشاوره‌هایی که در بحث تولید محصولات داشتند، تولید بالای ۶۰ درصد را برداشت کردند.

شاهرخی  افزود طرح کاهش هزینه‌های پزشکی  با عنوان طرح شهد رهنمون در مناطق محروم با ویزیت رایگان انجام می‌شود

وی خاظر نشان شد:  دشمن بع از شکست از نقشه های  تروریستی و جنگ تحمیلی  وارد جنگ نرم برعلیه نظام انقلاب اسلامی شد که مجموعه بسیج از همان روزهای اول که نظرات و هشدار های رهبریی برای مقابله با جنگ نرم  با تولید مستندات فاخر در قالب فیلم مستندات و نشر کتاب  و کارهای فرهنگی برای مقالخ و مبارزه با جنگ نرم وارد میدان شد.

شاهرخی افزود  امروز در شهرستان رفسنجان۴ گردان بیت‌المقدس آماده جانفشانی و صدها گردان عاشورا و الزهرا آماده رویارویی با دشمن هستند، وجود دارد.

وی گفت :  مقام معظم رهبری بر بصیرت و دشمن‌شناسی  تاکید دارد؛ دشمن راه‌های ورود زیادی دارد تنها کسی ک می‌تواند دشمن را بشناسد کسی است که با بصیرت باشد هرجا بسیجی باشد نسبت به شناخت دشمن کار را آسان می‌کند.

فرمانده ناحیه سپاه رفسنجان در پایان افزود : در فتنه ۸۸ کسانی که بصیرت نداشتند   جلودار مقابله با دشمن بودند در فتنه غبارآلود ۸۸ دچار تردید شدند و  همچنین جهاد کبیر تبیین مواضع امام(ره) و رهبری از اهمیت بالایی برخوردار است  باید گوش به فرمان ولایت باشیم چون  تنها مرجع در مباحث سیاسی و نظامی ما ولایت‌فقیه می باشد

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.