حجت الاسلام بیاضی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه رفسنجان: ضرباتی که دشمنان منافق به پیکره ی اسلام وارد کرده است بیشتر از ضربه ای هست که  بقیه جریان هایی وارد می کنند

بزرگترین استکبار در جامعه ی خودمان این  است که عده ای در پوشش نفاق اقداماتی را انجام می دهند که عده ای هستند در  خدمت رهبرانقلاب  عرض ارادت می کنند ولی در عمل کارهایی بر خلاف ستورات رهبری انجام می دهند این عمل مصداق بارز نفاق می باشد.

به گزارش سازش خبر حجت الاسلام بیاضی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه رفسنجان صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح و دانش آموزش و مانور پدافند غیر عامل که به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و پدافند غیر عامل در مدرسه شهید انصاری (علامه حلی ) رفسنجان برگزار شد اظهار داشت: را هپیمایی عظیم اربعین حسینی با حضور میلیونی مسمانان و سردادن شعارهیهات منا الذله برگرفته از پیام امام حسین در روز عاشور و نماد بصیرت می باشد.

وی تصریح کرد :  ضرباتی که دشمنان منافق به پیکره ی اسلام وارد کرده است بیشتر از ضربه ای هست که  بقیه جریان هایی وارد می کنند  و ضرباتی که رهبران جامعه  اسلامی در طول تاریخ از منافقین خوردند از کفار نخوردند.

بیاضی زاده افزود ار زمان امیرالمومنین تا کنون رهبران الهی از سوی گروه های منافق تخریبشده اند که  یکی از  مهمترین کارهایی که منافقین امروزه درکشور ایران انجام می دهد تخریب رهبر در ذهن مردم ایجاد  کردند که چرا رهبری کاری انجام نمی دهد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه رفسنجان در پایان گفت:  بزرگترین استکبار در جامعه ی خودمان این  است که عده ای در پوشش نفاق اقداماتی را انجام می دهند که عده ای هستند در  خدمت رهبرانقلاب  عرض ارادت می کنند ولی در عمل کارهایی بر خلاف ستورات رهبری انجام می دهند این عمل مصداق بارز نفاق می باشد.
.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *