امام جمعه رفسنجان :با حضور همه اقشار در راهپیمایی ۱۳ آبانماه سیلی محکمی به صورت دشمن خواهیم زد

حجت الاسلام رمضانی امام جمعه رفسنجان : با حضور همه اقشار در راهپیمایی ۱۳ آبانماه سیلی محکمی به صورت دشمن خواهیم زد و آمریکا با تحریم‌های طالمانه اش  نمی‌تواند ملت ایران را از پای بیاورد .

به گزارش سازش خبر امام جمعه رفسنجان در حاشیه  مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح و دانش آموزش و مانور پدافند غیر عامل که به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و پدافند غیر عامل در مدرسه شهید انصاری رفسنجان برگزار شد اظهار داشت: ۱۳ آبانماه سالروز تبعید امام خمینی(ره) به  کشور ترکیه در سال۱۳۴۳نجف اشرف و شهادت جمع زیاذی از  دانش‌آموزان در سال ۱۳۵۷ توسط نیروهای رژیم پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) در سال ۱۳۵۸ و گروگان گیری ۸۰ نفر از آمریکایی هاست.

حجت‌الاسلام رمضانی‌افزود: در سالروز تسخیر لانه جاسوسی به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی  بایذ همه  مردم  از سنین مختلف در خیابان‌ها حاضر شویم و شعار مرگ بر آمریکا سر بدهیم و مشت محکمی به دهان دشمنان بزنیم.

وی تصریح کرد  ما پدافند عامل را دوران  در هشت سال جنگ تحمیلی  تجربه کردیم و در دوران جنگ تحمیلی با کمک اقشار مختلف اععم از ارتش ؛ سپاه ؛  دانش‌آموزان، دانشجویان، ارتش، دشمنی که بخش زیادی از خاک کشور را تصرف کرده بود عقب نشاندند و کشورمان را ازذست دشمن آزاد کردند.

امام  جمعه رفسنجان ادامه داد: برای انقلاب اسلامی و کشور مان  بیش از ۲۰۰ هزار شهید و بیش از ۵۰۰ هزار جانباز تقزیم کرده ایم و هر روز ملت  مقتدرتر با شهامت‌تر می شونذ.

رمضانی خاظر نشان شد: امیدهای رهبر  انقلاب و امام راحل وسربازان این نظام شما  دانش‌آموزان هستید و رهبرانقلاب  به شما دانش‌آموزان و جوانان  افتخار می‌کنند.

وی تاکیذ کرد :  نکته‌ مهم پدافند غیرعامل ؛آمادگی همه‌جانبه است و این آمادگی تنها برای نیروهای مسلح نیست آنان می تواننذ  کمتر از چند ساعت آماده شونداما باید همه اقشار ملت به ویژه جوانان  این آمادگی ها و فراگیری در برابر هر تهدید و حادثه چه حوادث طبیعی و چه حوادث غیرطبیعی باید داشته باشند.

حجت الاسلام رمضانی امام جمعه رفسنجان در پایان گفت : با حضور همه اقشار در راهپیمایی ۱۳ آبانماه سیلی محکمی به صورت دشمن خواهیم زد و آمریکا با تحریم‌های طالمانه اش  نمی‌تواند ملت ایران را از پای بیاورد .دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *