۸۰۰ لیتر مشروبات الکلی در رفسنجان کشف شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان از کشف ۸۰۰ لیتر مشروبات الکلی و تجهیزات ساخت آن در این شهرستان خبر داد و گفت: در این رابطه سه متهم دستگیر شدند.

به گزارش سازش خبر حسین رئیسی نژاد افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج )شهرستان رفسنجان محل دپوی مشروبات الکلی در شهرستان رفسنجان را شناسایی کردند و در این محل ۸۰۰ لیتر مشروبات الکلی به همراه وسایل ساخت مشروبات دست ساز کشف شد.
وی تصریح کرد: در این عملیات ۲ بشکه ۱۱۰ لیتری در مجموع ۲۲۰ لیتر و ۲ بشکه ۲۲۰ لیتری در مجموع ۴۴۰ لیتر مشروبات الکلی کشف شد.
رئیسی نژاد بیان کرد: همچنین ۲ گالن ۲۰ لیتری حاوی مشروبات الکلی به همراه ۳۳ بطری پر شده دست ساز، ۳۷۱ شیشه مشروبات الکلی خارجی و ۱۷۷ قوطی مشروبات الکلی خارجی و وسایل ساخت مشروبات دست ساز کشف شد.
رئیسی نژاد با اشاره به اینکه طی هفته گذشته مصرف مشروبات الکلی در استانهای البرز، خراسان شمالی، کهگیلوییه و بویراحمد و هرمزگان موجب شد تا تعدادی جان خود را از دست بدهند خاطرنشان کرد: مشروبات الکلی بر روی مغز، چشم، کلیه و کبد، تاثیرات مخربی دارد و تقریبا هیچ عضوی از بدن انسان از عوارض آن در امان نخواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *