سربازان وظیفه ناحیه مقاومت سپاه رفسنجان با امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند/تصاویر

به مناسبت بزرگداشت روز سرباز جمعی از سربازان وظیفه ناحیه مقاومت سپاه رفسنجان و جمعی از مسئولین سپاه ناحیه رفسنجان با حجت الاسلام رمضانی پور امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش سازش خبر صبح امروز به مناسبت بزرگداشت روز سرباز جمعی از سربازان وظیفه ناحیه مقاومت سپاه رفسنجان و جمعی از مسئولین سپاه ناحیه رفسنجان با حجت الاسلام رمضانی پور امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

امام جمعه رفسنجان  افزود : خذمت سربازی برای نظام مقدس اسلامی ؛خدمت برای امام زمان  می باشد و جمهوری اسلامی به شما سربازان نیار دارد و سربازان انقلاب اسلامی دارای باور و ایمان قوی می باشد و روحیه شما سربازان همان روحیه بسیجی است.

حجت الاسلام رمضانی گقت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع مردم و همیشه در خدمت مردم می باشد و سربازی و خدمت برای سپاه باعث افتخار است.

وی خاطر نشان کرد :دشمن میخواهد بین مردم و نظام تفرقه ایجاد کند و ممکن است بعضی مسئولین کم کاری کنند و این نشان دهنده این نیست که مردم از مسئولین و نظام مشکل دارند ؛کشور و نظام متعلق به همه است و مسئولین با وقت بیشتری برای مردم بگذارند و خدمت رسانی بیشتری انجام دهند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *