سرهنگ سلطانی خبر داد: رزمایش سپاهیان محمدرسول الله (ص) در رفسنجان برگزار می شود/یادواره سرداران و ۹۴۰ شهید سرافراز  شهرستان رفسنجان در ۱۱ بهمن ماه سال جاری

رزمایش  در شهرستان رفسنجان با حضور گردان های حوزه های مقاومت خاتم الانبیاء، حضرت رسول(ص)، صاحب الزمان بهرمان نوق و سید الشهداء قاسم آباد در روزهای ۲۴ و ۲۵ شهریورماه  در اردوگاه شهید میرافضلی واقع در کیلومتر ۲۰ جاده رفسنجان _ انار برگزار می شود.

به گزارش سازش خبر سرهنگ علی سلطانی در نشست خبری که صبح امروز با موضوع برگزاری رزمایش سپاهیان محمد رسول الله(ص) ۲ با حضور خبرنگاران در محل سپاه ناحیه رفسنجان برگزار شد ،به شرایط اقتصادی، فرهنگی و سیاسی کشور  و توطئه های دشمن علیه کشورمان  اشاره کردند و افزودند:  با توجه به  شرایط امروز در کشور باید وحدت و ایستادگی ایجاد کنیم تا دشمن مراقب تهدید ها و حرف زدهایش باشد.

وی در ادمه تصریج کرد :  با توجه به تحریم های دشمنان مخصوصا آمریکا که در عرصه اقتصادی بر کشورمان ایجاد کرده است  لازم است انسجام ؛ اتحادی به نمایش گذاشته شود تا مردم کشورمان هم به آمادگی نیروها در قبال هر گونه تهدیدات دشمن امیدوار باشند.

 سرهنگ سلطانی خاظر نشان کرد اولین مرحله رزمایش سپاهیان محمد رسول الله ۲ از ۹ الی ۲۹ شهریورماه در قالب اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم در حاشیه شهر و روستاها با همکاری بهزیستی و کمیته امداد امام صورت می گیرد .

 فرمانده سپاه رفسنجان  تصربح کرد  وحدت، ایستادگی و پیشرفت  شعار رزمایش سپاهیان محمد رسول الله(ص) ۲  است.

سلطانی افزود : بیش از ۷ هزار گردوه جهادی در کل کشور ؛۳۰گردوه جهادی در استان کرمان و ۲۰ گروه جهادی در شهرستان رفسنجان در روزهای برگزاری رزمایش  در  دوقالب در اردوهای سلامت و  با هدف خدمت به مردم و خدمت رسانی به مناظق محروم   اعزام و حضور خواهند داشت.

فرمانده ناحیه سپاه رفسنجان گفت :   مرحله دوم رزمایش  در شهرستان رفسنجان با حضور گردان های حوزه های مقاومت خاتم الانبیاء، حضرت رسول(ص)، صاحب الزمان بهرمان نوق و سید الشهداء قاسم آباد در روزهای ۲۴ و ۲۵ شهریورماه  در اردوگاه شهید میرافضلی واقع در کیلومتر ۲۰ جاده رفسنجان _ انار برگزار می شود.

سلطانی افزود : برنامه های فرهنگی؛مذهبی ؛ آموزش های یگانی و تمرین های تاکتیکی از جمله برنامه های رزمایش  در روز اول و همچنین رزمایش صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان با حضور گردان ها، بسیجیان و مسئولین شهرستان از برنامه های روز دوم ززمایش خواهد بود .

فرمانده سپاه رفسنجان  با گرامیداشت هفته دفاع مقدس  به برنامه های هفته دفاع مقدس دراستان و شهرستان اشاره کردند و افرودند  : تجمع ۳۰ هزاری نفری بسیجیان با عنوان اقتدار عاشورایی در شهر کرمان با حضور بسیجیان سراسر استان  با هدف به نمایش گذاشتن قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل دشمنان  برگزار خواهد شد

سلطانی به عنوان دبیر ستاد برگزاری یادواره شهدای شهرستان در پایان گفت  یادواره سرداران و ۹۴۰ شهید سرافراز  شهرستان رفسنجان در ۱۱ بهمن ماه سال جاری  همزمان با گرامیداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی و کنگره بزرگداشت ۶ هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان نیز اسفندماه سال جاری برگزار میشود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *