با حضور مسئولین از تیم نایب قهرمان دادرس کشوراستقبال شد/تصاویر

تیم نایب قهرمان دادرس کشور مورد استقبال مسئولین رفسنجانی قرار گرفتند

به گزارش سازش خبر باحضور حسینی رییس آموزش و پرورش ؛بابایی رییس جمعیت هلال احمر ؛ بخشی بخشدار مرکزی و جمعی از اولیا و مربیان  تیم دانش اموزی دادرس رفسنجان که در مسابقات کشوری به نمایندگی از کرمان شرکت کرده بوده و مقام دوم مسابقات را از آن خود کرده بود  در اداره آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان مورد استقبال قرار گرفتند.

محمد بابایی رییس حمعیت هلال احمر شهرستان در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از  جمعیت جوانان هلال احمر به دلیل حمایت ها و تلاش های شبانه روزی که انجام دادند افزود دادرس یعنی افزایش میزان  آگاهی عموم در مواقع ضروری در جامعه است.

وی تصریح کرد : رفسنجان با همه استانداردهای ملی دادرس برای ۲۶ تیم دانش آموزان پایه هشتم شهرستان آموزش داد و در بین دختران و پسران یک تیم انتخاب و به مسابقات منطقه ای راه یافت و در پایان به عنوان نماینده استان کشور در مسابقات کشوری شرکت و مقام دوم این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان رفسنجان گفت: مسابقات دادرس کشور در بخش های خروج اضطراری در هنگام زلزله و آتش سوزی و اسکان و چادر زنی اضطراری برگزار شد که دانش آموزان رفسنجانی در تمامی ومراحل مدال های طلا؛نقره و برنز را بدست آوردند.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *