انارکی محمدی : اتمام آسفالت جاده نوق به بافق تا یکماه آینده/بزودی بخشنامه امهال دوساله وام های کشاورزی به بانک ها صادر می شود

به دلیل اختلاف قیمت قیر روند ادامه باقیمانده جده نوق به بافق متوقف شده بود که خوشبختانه این مشکل حل و تا یکماه آینده ۸ کیلومتر باقیمانده این جاده به اتمام می رسد.

به گزارش سازش خبر مهندس احمد انارکی محمدی نماینده مردم شهرستان رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در جمع مسئولین بخش فردوس در حاشیه سفر یک روزه برای افتتاح طرح های  ورزشی و کشاورزی بخش فردوس اضهار داشت: از مشکلات و کمبود های بخش فردوس مطلع هستم و نباید دید شما نسبت به بخش های دیگر اختلافی باشد زیرا همین اختلافات و جناح بازی های سیاسی باعث شده تا رفسنجان پیشرفتی نداشته باشد.

نماینده مردم در مجلس ورای اسلامی افزود: از مهمترین مشکل بخش فردوس آب شرب روستایی مهدی آباد نوق بود که با پیگیری های صورت گرفته بزوری انتقال آب از منطقه جلال آباد رفسنجان به مهدی آباد انتقال داده می شود.

انارکی محمدی تصریح کرد: جاده نوق رفسنجان تا تا یکسال پیش جز ردیف بودجه قرار نگرفته بود که با پیگیری هایی که با وزرا و دولت در مجلس انجام شد توانستیم در مرحله اول ۱۱۰ میلیارد ریال بودجه اختصاصی و با پیمانکار قرارداد و مرحله اول دوبانده کردن جاده شروع شود.

وی افرود: به دلیل اختلاف قیمت قیر روند ادامه باقیمانده جده نوق به بافق متوقف شده بود که خوشبختانه این مشکل حل و تا یکماه آینده ۸ کیلومتر باقیمانده این جاده به اتمام می رسد.

انارکی محمدی در پایان گفت : اختلافات بین بانکها و دولت باعث شد امهال دوساله وام های کشاورزی با مشکل روبرو شود که با جلساتی که با ورزا و دولت برگزار کردیم بزودی مشکل بین بانکها و دولت حل و  بخشنامه به بانک ها صادر می شود.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *