مراسم دعای عرفه در مصلی امام خامنه ای رفسنجان برگزار می شود

مراسم معنوی دعای عرفه عصر روز سه شنبه ۳۰ مردادماه در مصلی امام خامنه ایرفسنجان برگزار می شود.

به گزارش سازش خبر حجت الاسلام رمضانی امام جمعه رفسنجان در جلسه برگزاری مراسم دعای عرفه شهر رفسنجان اظهار داشت مراسم پرفیض دعای عرفه از معنویت بالایی  و برخوردار است و در  سالهای اخیر از رونق بالایی برخوردار شده است.
امام جمعه رفسنجان در ادامه افزود : هزاران نفر از مردم شهرمان برای قرائت دعای عرفه جمع هم می شوندو  مسلما وظیفه ستاد هماهنگی بیشتر و بهتر  است تا این مراسم با بهترین برنامه ریزی برگزار شود.
وی در ادامه به   فرمایشات رهبر  انقلاب در چند روزپیش  اشاره داشتند: دشمن در جنگ فرهنگی شکست خورده و امروز جنگ اقتصادی برنامه ریزی کرده است، جنگ فرهنگی در دهه دوم انقلاب آغاز شد و قصد داشت نظام را ساقط کنند جوانان و نوجوانان  را فاسد و به فرهنگ مبتذل غرب بکشانند اما به فرموده رهبری همان سال اردوهای راهیان نور راه اندازی شد و سالیانه میلیون ها نفر به زیارت مشهد الشهدا مشرف می شوند.
رمضانی بیان کرد: کار فرهنگی صورت گرفت و  اکثرمدافعان حرم  از دهه هفتاد هستند یا در بحث  مراسم اعتکاف که نزدیک به بیست سال است برگزار می شود و صدها هزار نفر شرکت می کنند و همچنین مراسم میلیونی پیاده روی اربعین  حسینی هم جزو فرهنگهای خوبی است که جای فرهنگ مبتذل غرب شده است .

وی تصریح کرد: دعای عرفه یک کار فرهنگی است می تواند خیلی کارساز باشد و ما را هم نوای و هم صدای حجاج در سرزمین مقدس عرفات میکند.
امام جمعه رفسنجان گفت: مراسم دعای عرفه عصر روز سه شنبه ۳۰ مردادماه از ساعت ۱۴:۳۰ در مصلی امام خامنه ای رفسنجان برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام رمضانی  به روز جهانی مسجد اشاره کردند و افزودند:  همزمان با آغاز هفته دولت در دوم شهریور برنامه گرامیداشت روز مسجد دررفسنجان در روستای داوران در مجموعه فرهنگی خیریه سیدالشهداء مقابل گلزار شهدا برگزار می گردد.
امام جمعه رفسنجان در پایان گفت: نماز عید قربان روز چهارشنبه ۳۱ مردادماه از ساعت ۶:۳۰ پس از قرائت دعای ندبه در مصلی امام خامنه ای رفسنجان اقامه میگردد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *