سرهنگ عباسی : بیش از ۶ هزار نفر از اتباع غیرمجاز در نقاط مختلف شهرستان در سال گذشته دستگیر شدند

سرهنگ عباسی فرمانده انتظامی رفسنجان خبر داد :بیش از ۶ هزار نفر از اتباع غیرمجاز در نقاط مختلف شهرستان در سال گذشته دستگیر شدند

 به گزارش سازش خبر   سرهنگ عباسی صبح امروز در نشست خبری به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگاردر جمع خبرنگاران اظهار داشت : خبرنگاران رسالت و مسولیت بزرگی بر عهده دارندخبرنگاران زبان گویا و صریحی هستندکه عیب و نقص‌ها را به مسئولین گوشزد می‌کنند.

وی ادامه افزود : دشمن قصد دارد بر موج اعتراضات با نقشه های که دارد نقش‌آفرینی کند و مردم باید  هوشیار باشیم و شما خبرنگاران بیشترین نقش تقویت هوشیاری را دربین مردم دارید.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان به وضعیت کمبود پسته  و معضلات پیش رو اشاره کردند و افزودند امسال محصول کمی داریم و افراد زیادی بیکار خواهند شد و پیش‌بینی می‌کنیم بعضی معضلات اجتماعی در پیش داشته باشیم که پیشگیری یک قاعده اصلی برای برخورد با آسیب‌هایی است که احتمال وقوع آن هست.

سرهنگ عباسی افزود آمار پنج ماهه اول امسال با مدت مشابه سال گذشته در زمینه دستگیری خرده‌فروشان و دستگیری معتادان  نسبت به سال قبل ۲۲ درصد افزایش دستگیری و کشف داشتیم و همچنین  ۱۹ درصد دستگیری سارقان منزل افزایش داشته و ۶۰ درصد سرقت منازل کشف شده که در دنیا آمار کشف بیش از ۴۰ درصد سرقت‌ها نشان از عملکرد موفق دارد.

وی در ادمه گفت  ۱۸ درصد سارقان از اتباع بودند و قطعا تعداد زیادی غیربومی هستند، گفت: در زمینه کشف کالای قاچاق افزایش ۱۰۰ درصدی داشتیم و ۹۰ درصد جرائم فضای مجازی کشف و به پرونده‌ها رسیدگی شده است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رفسنجان خاطر نشان  کرد: وضعیت جامعه خوب نیست بیکاری و اعتیاد زیاد شده است و مسئولین  بایدبرنامه ای ریزی انجام دهند  تا ایجاد اشتغال شود تا جلوی افزایش آسیب‌های اجتماعی گرفته شود.

وی افرود :شهرداری نقش بسیار بزرگی در بحث پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دارد در زیر پوست شهر جرم هایی صورت می‌گیرد و  افراد معتاد و کارتن‌خوابی هستند،که باید تمام ادارات متولی اقدامات مؤثر و پیشگیرانه انجام دهند .

سرهنگ عباسی تأکید کرد: بیش از ۶ هزار نفر از اتباع غیرمجاز در نقاط مختلف شهرستان در سال گذشته دستگیر شدند.

فرمانده نیروی انتظامی زفستجان در پایان تاکید کرد متولیان خلق امنیت، آرامش و آسایش مردم به کمک نیروی انتظامی بیایند اما همه با هم هماهنگ نیستند باید زیرساخت‌ها فراهم شود کار موقتی بی‌فایده خواهد بود.

 در پایان مراسم از خبرنگاران شهرستان رفسنجان تقدید شددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *