مشکل اصلی جامعه ما بیکاری جوانان است

امروز همه می دانیم که در هر خانه ای چندین جوان بیکار وجود دارد که زمینه اشتغال آنها فراهم نیست و در این میان شرایط ویژه ای هم در جهان و کشور ما شکل گرفته است .

به گزارش سازش خبر حجت الاسلام مجید انصاری شامگاه پنجشنبه در دوازدهمین یادواره ۱۱۷شهید «نوق »در شهر  بهرمان رفسنجان افزود: امروز کشور و انقلاب اسلامی در پیچ تاریخی قرار گرفته که برای عبور از شرایط موجود نیاز به تدبیر و روش مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی که تکیه بر همگرایی بیشتر داخلی و تعامل با دنیا بود ، داریم.
حجت الاسلام انصاری ادامه داد: امروز همه می دانیم که در هر خانه ای چندین جوان بیکار وجود دارد که زمینه اشتغال آنها فراهم نیست و در این میان شرایط ویژه ای هم در جهان و کشور ما شکل گرفته است .
وی گفت : دشمنان توطئه هایی را علیه ایران با هدف تضعیف و تحریم نظام و انقلاب در پیش گرفته اند و در واقع امروز مثلث شوم شیطانی و در راس آن آمریکا و در کنارش منافقان و تروریست ها علیه ما برپا است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: همزمان با این توطئه ها،مشکلات دیگری از قبیل بیکاری ، بحران آب، گرمازدگی محصولات ، عوارض طبیعی و غیرطبیعی ناشی از شدت خشکسالی هم جامعه را فرا گرفته است .
وی ادامه داد: از طرفی برخی با فرصت طلبی در زمانی که ملت در فشارها اقتصادی است، ارز دولت را می گیرند و کالا وارد می کنند و به قیمت گزاف می فروشند این در حالی است که کارگران و قشر کشاورزان آسیب دیده باید با دست خالی وارد منزل شوند .
حجت الاسلام انصاری گفت: در چنین شرایطی مردم باید امر به معروف و نهی از منکر کنند و صرفه جویی در منابع بیشتر شود و ضمن کاهش ریخت و پاش های اداری ،کشاورزان خسارت دیده را بانک ها و دولت یاری کنند.

**برای شکستن قدرت آمریکا به تدبیر هاشمی رفسنجانی نیاز داریم
این فعال سیاسی با تحلیل شرایط کنونی کشور گفت : برای غلبه بر مشکلات باید مدیران با دلسوزی بیشتر در خدمات رسانی به مردم روش آیت الله هاشمی رفسنجانی را اجرا کنند و برای شکستن قوه آمریکا نیاز به تدبیر آیت الله هاشمی رفسنجانی در جهت تعامل با دنیا داریم.
حجت الاسلام انصاری تصریح کرد: چرا که امروز بیش از هر زمان دیگری حقانیت ایران در دنیا مطرح است و عقل و خرد هم شرط پیروزی است.
حجت الاسلام انصاری یاد آیت الله هاشمی رفسنجانی را گرامی داشت و بیان کرد: نام ایشان با انقلاب ، ساختن ایران، ،جهاد و ایثار و تلاش و فداکاری قرین است.
وی افزود: زمانی که جهان علیه ایران دست به جنگ زد و از قضا فرمانده دفاع از کشور همان آیت الله هاشمی رفسنجانی فرزند بهرمان انتخاب شد و چه شب ها و روزها در کنار دیگر فرماندهان و شهدا در جبهه های نبرد ایستاد.
حجت الاسلام انصاری گفت : در اوج‌ ناامیدی که ما مهمات برای ارسال به مدافعان در خرمشهر و بوشهر نداشتیم ، مرحوم هاشمی رفسنجانی در فکر ایجاد صنایع موشکی و در فکر توسعه جنگ افزارهای دفاعی بود لذا امروز پایه بسیاری از صنایع نظامی کشورمان در زمان جنگ و تحریم ها بوسیله آیت الله هاشمی رفسنجانی گذاشته شد.
وی خاطرنشان کرد: مردم نیز به کمک آمدند از جمله اینکه منطقه نوق رفسنجان هم برای حفظ ایران و انقلاب و استقلال ۱۱۷ شهید را تقدیم کرد .پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *