مهندس علی محمدی بهجت بخشدار جدید فردوس رفسنجان شد/تصاویر

صبح امروز با حضور فرماندار رفسنجان؛ امام جمعه صفائیه و فرمانده ناحیه سپاه رفسنجان ؛ مسئولین شهرستانی و بخش فردوس مراسم تودیع و معارفه بخشدار فردوس برگزار و مهندس علی محمدی بهچت به عنوان بخشدار فردوس رفسنجان معرفی و دکتر کدخدایی بخسدار سابق فردوس به عنوان معاون برنامه ریزی فرمانداری منصوب شد.

به گزارش سازش خبر صبح امروز با حضور فرماندار رفسنجان؛ امام جمعه صفائیه و فرمانده ناحیه سپاه رفسنجان ؛ مسئولین شهرستانی و بخش فردوس مراسم تودیع و معارفه بخشدار فردوس برگزار و مهندس علی محمدی بهچت به عنوان بخشدار فردوس رفسنجان معرفی و دکتر کدخدایی بخسدار سابق فردوس به عنوان معاون برنامه ریزی فرمانداری منصوب شد.

مهندس علیار اسکندری فرماندار رفسنجان در این مراسم اظهار داشت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهار دهه ای که گدشته خیلی چشمگیر بوده است از  جمله این پیشرفت ها پیشرفت ها  نظامی نسبت به گذشته بوده است.

وی در ادامه افزود کشور ما در امنیت کامل مانند جزیره ایست در دریایی از آتش و بمب خون که دشمنان برای ورود به کشور نقشه می کشند و ما باید قدر این پیشرفت نظامی ؛ رهنمود های رهبر فرزانه و خون شهدا باشیم.

علیار اسکندری تاکید کرد ساده اندیشان فکر میکند با براندازی نظام رژیم پلهوی بر سرکار می آید و وضع از این بهتر می شود اما آنها باید بدانند که با ورود دشمن با کشور ایران اسلامی مانند سوریه و عراق خواهد جنگ و درگیری خواهد شد پس باید گوش به فرمان رهبر فرزانه کشورمان باشیم و با اتحاد و همدلی مشکلات جامعه را حل  و نقش های پلید دشمن را نقش بر آب کنیم.

مهندس محمدی بخشدار فردوس در این مراسم گفت : خدا و شهدا ناظر و شاهد اعمال ماهستند باید در قبال مسدولیتی به ما داده می شود به نحو احسنت انجام دهیم تا شرمنده شهدا و مردم نباشیم.

بخشدار فردوس  افزود :مردم بخش فردوس  در زمان انقلاب و جنگ همیشه در منطقه پیش قدم بودند و کارنامه درخشان حضور فرماندهان در جنگ تحمیلی ؛شهدا؛ ایثارگران و … نشان دهنده حضور مدم در همه صحنه های انقلاب و نظام و رهبری  می باشد اما متاسفانه به دلایلی به بخش فردوس ظلم شد و از وجود امکانات و ادارات محروم شد.

وی در ادامه بیان داشت : اقدامات خوبی در  این چند سال توسط دکتر کدخدایی و دیگر مسئولین برای این بخش صورت گرفته است و امیدوارم با همکاری شما مسئولین روند حرکت پیشرفت بخش  را ادامه دهیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *