معاون فرماندار رفسنجان عنوان کرد لزوم تعریف راهکار برای احیای تفکر بسیجی

معاون سیاسی‌اجتماعی فرماندار رفسنجان گفت: باید برای احیا تفکر بسیجی راهکار تعریف کنیم تا به دهه ۶۰ برگردیم و نسل امروز ما راه جوانان آن دهه را پیش بگیرند.

 به گزازش سازش خبر محمدرضا باقری در نشست با اعضای بسیج اداره‌های شهرستان اظهار داشت: فرهنگ بسیجی تفکری است که اگر در جامعه مانند زمان جنگ جاری باشد، بسیاری از مشکلاتی که در جامعه با آن مواجه هستیم، برطرف می‌شود.

وی بیان داشت: بسیجیان آن دوران بچه‌های کم‌ سن و سالی بودند که به فرمان حضرت امام (ره) به جبهه رفتند و  فرماندهان بزرگ جنگ سن آن‌ها کمتر از ۳۰ سال بود و سرداران بزرگی که از افتخارات رفسنجان هستند از همان بسیجیان کم سن و سال بودند.

باقری با اشاره به اینکه شهرستان رفسنجان ۹۴۰ شهید تقدیم انقلاب و اسلام کرده است، افزود: این حاکی از جاری‌ بودن تفکر بسیجی در بین جوانان این شهرستان است، مهم فرهنگ بسیجی به عنوان فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی است.

معاون سیاسی‌اجتماعی فرماندار رفسنجان ادامه داد: اما با ابراز تأسف طی سال‌های گذشته فرهنگ یک مقدار به حاشیه رانده شده است که می‌طلبد، بسیج ادارات این تفکر و فرهنگ را زنده کند.

باقری با بیان اینکه از افتخارات استان کرمان این است که ۲۲ نفر از معاونان و بخشداران، بسیجی و فرزند شهید هستند، عنوان کرد: باید برای احیا تفکر بسیجی راهکار تعریف کنیم تا به دهه ۶۰ برگردیم و نسل امروز ما راه جوانان آن دهه را پیش بگیرند.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *