سرهنگ سلطانی در جمع مردم شهر صفائیه :حماسه ۹ دی روز بصیرت و روز میثاق امت و ولایت فقیه بود مانند اتفاقی که در سال ۴۷ و دفاع مقدس رخ داد.

مراسم بزرگداشت ۹دی باحضور مردم ولایی و شهید پرور ؛مسئولین و با سخنرانی سرهنگ سلطانی فرمانده سپاه ناحیه رفسنجان در جوار گلزار شهدای شهر صفائیه  رفسنجان برگزار شد.

به گزارش سازش خبر مراسم بزرگداشت ۹دی باحضور مردم ولایی و شهید پرور ؛مسئولین  شهر صفائیه و با سخنرانی سرهنگ سلطانی فرمانده سپاه ناحیه رفسنجان در جوار گلزار شهدای شهر صفائیه  رفسنجان برگزار شد.

سرهنگ سلطانی در جمع مردم شهر صفائیه اظهار داشت: حماسه ۹ دی بعد ازیوم الله ۲۲ بهمن  ۵۷ و پیروزی در جنگ ۸ ساله دفاع مقدس سومین انقلاب در تاریخ انقلاب کشورمی توان نام برد.

وی در ادامه افزود : بیش از ۱۰۰ بار رهبر معظم انقلاب از کلمه فتنه نام بردند اما متاسفانه بعضی از مسئولین به این مساله توجهی نکردند.

فرمانده  سپاه ناحیه رفسنحان تصریح کرد :تقلب در انتخاباب که شروع فتنه ۸۸ بود بهانه بود این نقشه ها سالها قبل توسط غربی ها برای براندازی نظام و انقلاب برنامه ربزی شده بود.

سلطانی خاطر نشان کرد : هیج جای دنیا  انتخاباتی به عظمت کشور ما برگزار نمی شود و یکی از همین دلایل که شعار فتنه و شروع فتنه در زمان انتخاباب بودو دشمن تا حدودی به اهدافش رسید و ۲۰ سال کشور را به عقب برگرداند.

وی تصریح کرد حماسه ۹ دی روز بصیرت و روز میثاق امت و ولایت فقیه بود مانند اتفاقی که در سال ۴۷ و دفاع مقدس رخ داد.

سلطانی افزود: ضد انقلاب افرادی هستند که با نظام و رهبری  و اسلام مخالف هستند و غیر انقلابی افرادی محاظه کار هستند و حق را می بینند اما ملاحظه می کنند اما انقلابی افرادی هستند که در خط رهبری هر زمان که احساس خظر برای کشور و نظام دیدند به دستور ولایت فقیه به میدان می آید  مانند  سردار سلیمانی که خود را سرباز ولایت میداند  مانند شهید حججی و شهدای  دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم که جانشان را برای اسلام فدا کردند.

وی تاکید کرد : ما تابه امروز خیری از اصلاح طلب و اصولگرا ندیده ایم باید انقلابی باشیم. و عامل انقلابی شدن شناخت ولایت فقیه؛ داشتن قدرت تحلیل و تفکر ؛دوراندیشی ؛ پیروی از عالمان و مجتهدان ؛ رعایت ایمان و تقوا عبرت گرفتن از گذشته ؛ و بصیرت عاشورایی است .

سلطانی گفت: یکی از دلایل شکست دشمن احمق بودنش است ؛ دشمن در فتنه۸۸ در روز عاشورا به ارزش های دینی و اسلامی  ما توهین کرد و همین امر باعث شد که مردم به خود بیایند و متوجه شوند که اینها همه نقشهای دشمن است و باعث به وجود آمدن تضاهرات برعلیه فتنه گران و   ۹ دی نقشه های شوم دشمن نقش بر آب شد.

 

 


10 دیدگاه برای “سرهنگ سلطانی در جمع مردم شهر صفائیه :حماسه ۹ دی روز بصیرت و روز میثاق امت و ولایت فقیه بود مانند اتفاقی که در سال ۴۷ و دفاع مقدس رخ داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.