مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در شهر بهرمان نوق برگزار شد/تصاویر

امروز نهم دیماه یادآور حماسه ای عظیم در سال ۸۸ و یاد آور حماسه سترگ ملت غیور ایران و تجدید میثاق امت با ولایت بار دیگر در شهر بهرمان نوق گرامی داشته شد.

به گزارش پایگاه خبری ســازش خبــر امروز نهم دیماه یادآور حماسه ای عظیم در سال ۸۸ و یاد آور حماسه سترگ ملت غیور ایران و تجدید میثاق امت با ولایت بار دیگر در شهر بهرمان نوق گرامی داشته شد.

امروز مردم و مسئولین ولایی شهر بهرمان نوق با تجمع خود بار دیگر خروش برائت خود را از کوردلان این نظام اعلام داشتند و محکمتر از قبل حمایت خود را از ولایت و رهبری اعلام دارند و بصیرت خود را به نمایش گذاشتند.

تجمع بزرگ حماسه نهم دی ماه در شهر بهرمان نوق با سخنرانی حجت الاسلام بیاضی پور مسئول دفتر ولی فقیه سپاه ناحیه شهرستان رفسنجان در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش منطقه نوق برگزار شد.

حجت الاسلام حجت بیاضی پور در این مراسم اظهار داست: مهمترین عامل به وجود آمدن فتنه در سال ۸۸ نداشتن بصیرت برخی افراد بود

وی در ادامه افزود نداشتن بصیرت مختص به زمان فتنه ۸۸ نیست  بلکه در زمان های مختلف تاریخ اسلام وجود داشته است که میتئان به گروه خوارج زمان حضرت علی (ع) ؛ یا لشکر کشی شمر و یزید در زمان امام حسین (ع) اشاره کرد که همه افرادی که برعلیه امام علی و امام حسین شمشیر کشیدند از افراد متدین زمان خود بودند اما ندشتن بصیرت باعث شد که بر علیه امام  و اسلام شمشیر بکشند.

حجت الاسلام بیاضی پور تصریح کرد قطار انقلاب در حال حرکت است و ممکن است در زمان هایی کاسته شود اما این قطار ادامه خواهد داشت.

مسئول دفتر ولی فقیه ناحیه سپاه رفسنحان خاظر نشان کرد فتنه سال ۸۸ نقشه بلند مدت دشمنان اسلام ونظام بود که در اتاق فکری در کشور های غربی و عربی برنامه ریزی شده بود و بعضی افراد در داخل کشور در خارج از کشور آموزش دیده بودند تابا بهانه ای از قبل طراحی شده ؛نظام و اسلام را تضعیف و نابود کنند.

حجت الاسلام بیاضی پور گفت : بصیرت نداشتن برخی مسئولین و افراد در آن زمان باعث شد بر علیه نظام ؛اسلام و رهبری مردم را گول بزنند و خساراتی بر جامعه ؛ بیت المال وارد کنند و دشمنان را شاد کنند.

وی تاکید کرد هوشیاری رهبری ؛ بصیرت مردم باعث شد آتش فتنه ۸۸ در نهم دیماه همان سال خاموش و نقشه های چندین ساله دشمنان نقش برآب شود.

حجت الاسلام بیاضی پور در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دیماه در جمع مردم و مسئولین شهر بهرمان نوق گفت : دشمن بعد از انقلاب در همه دوران قصد براندازی نابودی نطام واسلام را طراحی داشته که از مهمترین جنایات ظالمانه می توان به ترور ۱۷۰۰۰ شهید ترور از جمله شخصیت های سیاسی؛ نطامی ؛ روحانیون؛ دانشجویان و حتی مردم عادی در دهه ۶۰ یا حمایت از عراق در جنگ  ۸ ساله با کشورمان ؛ تحریم های ظالمانه در این چند سال  اشاره کرد.

وی در پایان افرود : دشمان نظام جمهوری اسلامی ایران بعد از شکست های متفاوت امروزه دست به جنگ نرم یا تضعیف اسلام و فرهنگ بین جوانان زده است تا با غرب گرایی پله های اسلام و فرهنگ اسلامی  را در جوانان تضعیف کند تا برعلیه نطام و رهبری بلند شوند اما جوانان باید بدانند دشمنان کشورمان مخالف اسلام ؛نظام ؛ رهبری ؛ پیشرفت و امنیت ایران هستند و با قدرت مقابله کنند تا این پرچم را به صاحبش امام زمان  (عج) تحویل داده شود.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.