خراسانی شهردار منتخب شهر صفائیه خبرداد :۵۰۰ میلیاردریال هزینه عمرانی در سه ماه گذشته/ ساخت میدان چمن مصنوعی در بوستان مادر تا پایان سال جاری

خراسانی شهردار منتخب شهر صفائیه : ساخت میدان چمن مصنوعی در بوستان مادر تا پایان سال جاری

به گزارش سازش خبر مهندس محمد حسین خراسانی شهردار منتخب شهر صفائیه در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ما اظهار داشت: از اول شهریور ماه سال جاری تا اول آبانماه سال جاری بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال هزینه عمرانی در شهر صفائیه انجام شده است

خراسانی در ادامه افزود : کوچه های سرداران ۱-۲ و ۳ بیش از ۲۵۰۰ متر مربع آسفالت شده است.

وی از دیگرپروژه های عمرانی ۱۰۰  هزار متر زیرسازی ؛اصلاح مسیر بلوار امام خمینی و تعویض و نوسازی بلوار آیت الله خامنه ای در این سه ماه نام برد.

شهردار منتخب شهر صفائیه۳ هزار متر سنگ فرش بلوار سرداران را از اقدامات شورای اسلامی  شهر و شهرداری در این مدت کوتاه فعالیت صورت گرفته که در مجموع مبلغی بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان مثی باشد.

خراسانی در ادامه گفتگو در مردم شهر صفائیه در خواست کرد که با توجه به کمبود اعتبارات دولتی با مشارکت مردمی می توان به آبادانی شهر کمک کرد.

وی از پروژه های در برنامه شورای شهر و شهرداری به خبرنگار ما گفت : تجهیز و توسعه پارک بانوان (بوستان مادر) و افزایش وسایل و امکانات ورزشی و رفاهی  از قبیل ساخت میدان چمن مصنوعی ؛سفره خانه و کتابخانه  با همت بخش خصوصبی تا پایان سال خبر داد.

عکس و خبر : مجتبی نقی زاده

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.