عزم راسخ برای ساخت بنای جدید پلی کلینیک رفسنجان

عزم راسخ برای ساخت بنای جدید پلی کلینیک رفسنجان

به گزارش سازش خبر دکتر امین فخر،مدیر درمان تامین اجتماعی استان با مهندس احمد انارکی محمدی، نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی  در خصوص ساخت بنای جدید پلی کلینیک تامین اجتماعی رفسنجان دیدار و گفتگو کردند گفتگو کرد.
مدیر درمان استان گفت:برای ارائه خدمت به بیمه شدگان در محیطی مناسبتر،تصمیم بر این شد قطعه زمینی برای ساخت بنای جدید تهیه شود که این امر تا حدود زیادی محقق شده است و ما منتظرآخرین اقدامات مدیران مسئول در شهرستان برای تملک زمین هستیم تا فاز طراحی و تعیین پیمانکارپروژه عملی بشود.
دکتر فخر از دیدگاه کارشناسی و منصفانه نماینده رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی نمود و افزود: با یاری و مساعدت شما نمایندگان مردم در مجلس میتوانیم زمینه های ارائه خدمات بیشتری را به مردم و بیمه شدگان فراهم آوریم.
مهندس احمد انارکی محمدی نیز طی سخنانی در این جلسه بر ویژگیهای شهرستان رفسنجان همچون برخورداری از معادن بزرگ مس و مزارع وسیع کشاورزی تاکید نمود و افزود:مردم رفسنجان و کارفرمایان و کارگران در این منطقه قدر و ارزش بیمه را میدانند و انتظارداریم خدمات درمانی در این شهرستان ارتقای مستمر داشته باشد .
وی آمادگی خود را برای انجام هرگونه مساعدت در جهت خدمت به مردم اعلام نمود و گفت: مدیر درمان تامین اجتماعی استان فردی پاسخگو و همواره برای همفکری و تشریک مساعی در راستای خدمتگزاری در دسترس هستند.
نماینده رفسنجان در مجلس شورای اسلامی خطاب به نمایندگان دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی و شرکت خانه سازی ایران که در این جلسه حضور داشتند،گفت: شما میتوانید از تجربیات خود برای تسریع در روند ساخت بنای جدید پلی کلینیک رفسنجان و تضمین کیفیت کار بهره بگیرید.
شایان ذکر است زمین در نظر گرفته شده برای اجرای پروژه مذکور بالغ بر ۴۲۰۰ متر مربع است.
دکتر امین فخر،پس از این جلسه از بخشهای مختلف پلی کلینیک رفسنجان بازدید نمود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.