توضیح نماینده مردم رفسنجان در ارتباط با عکس سلفی با موگرینی

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با عکس سلفی با موگرینی گفت: من هیچ هدفی از ایستادن برای عکس گرفتن نداشتم

به گزارش سازش خبر احمد انارکی‌محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رفسنجان پیرامون عکس روز گذشته نمایندگان مجلس با خانم موگرینی که در فضای مجازی منتشر شده و بحث‌هایی در پی داشت، اظهار کرد: من آمدم کنار همکاران و متوجه شدم با خانم موگرینی در حال خوش و بش هستند و من زمانی که رسیدم زمان عکس گرفتن‌شان بود.

وی ادامه داد: من متوجه نشدم چه می گفتند اما روی من به آقای قشقاوی که داشت عکس می‌گرفت بود که با وی در حال شوخی بودم و خنده‌ای که در عکس مشاهده می‌شود مربوط به آن است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: من هیچ هدفی از ایستادن برای عکس گرفتن نداشتم و هیچ احساسی از اینکه با خانم موگرینی عکس گرفتم ندارم و کاملا تصادفی بود.


6 دیدگاه برای “توضیح نماینده مردم رفسنجان در ارتباط با عکس سلفی با موگرینی
  1. حاج احمد شما ثابت شده ای . . . بهترین نماینده و مدیر اجرایی سالهای اخیر رفسنجانی .. انار به تو افتخار میکند آقای مهندس .. توفیق روز افزونتون را از خداوند متعال خواستارم انشاله هر جا که هستی موفق باشی و روز به روز پله های ترقی رو طی کنی

  2. آقای انارکی شما کارتون درسته نیازی به توضیح نبود مردم انار همیشه قدر دانتان هستند…باعث افتخار رفسنجان و اناری ✌

  3. از نظر بنده هیچ مشکلی نداره این عکس . تو هر جلسه ای معمولا عکس گرفته میشه ک اینم یکی از همینا . . .
    اون عکسی ک نماینده شیراز گرفت باعث آبروریزی شد.
    مهندس شما از اول کارتون درست بوده و هست

    ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *