با حضور مهندس عبدالکریمی رییس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان رفسنجان جلسه هم اندیشی وهماهنگی کلاس های فنی و حرفه ای در بخش فردوس برگزار شد/عکس

 جلسه هم اندیشی وهماهنگی کلاس های فنی و حرفه ای با حضور  مهندس کدخدایی بخشدار فردوس مهندس عبدلکریمی رِِس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان رفسنجان و جمعی از مسئولین بخش فردوس در محل بخشداری فدوس برگزار شد.

به گزارش سازش خبر جلسه هم اندیشی وهماهنگی کلاس های فنی و حرفه ای با حضور  مهندس کدخدایی بخشدار فردوس مهندس عبدلکریمی رِِس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان رفسنجان و جمعی از مسئولین بخش فردوس در محل بخشداری فدوس برگزار شد.

مهندس کدخدایی  بخشدار فردوس  در جلسه اظهارداشت :با توجه به شعار امسال سال اقتصاد مقاومتی ؛تولید و اشتغال ما میتوانیم با برگزاری و آموزش های فنی و حرفه ای برای جوانان با ایجاد شغل گردش مالی را در بخش فردوس ایجاد کرد.
مهندس کدخدایی افزود : دهیاران و شورای های اسلامی بخش فردوس در این چند سال زیر ساخت های روستاها را به صورت کارشناسی شده انجام شده است.

بخشدار فردوس تصریح کرد: یکی از مهمترین نیازهای جوانان بیکاری و آموزش می باشد که امیدوارم با برگزاری کلاس های آموزشی بتوانیم جوانان بخش با آموزش و یادگیری به کسب و کار حرفه ای مشغول کار شوند.

در ادامه مهندس عبدالکریمی رییس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان رفسنجان در جلسه هم اندیشی و گزاری کلاس های آموزشی فنی و حرفه ای بخش فردوس افزود: معنی مفهوم شعار اقتصادو مقاومتی تولید و اشتغال تولیدداخلی و داشتن مهارت و استفاده از نیروی داخلی می باشد.

عبدالکریمی بیان داشت: سازمان فنی و حرفه ای یکی از راهکارهای تزریق نیروی ماهر است.

وی در ادامه گفت: یکی از مهمترین مشکلات جوانان نداشتن آموزش و مهارت است.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رفسنجان تصریح کرد: سازمان فنی و حرفه ای علاوه در مراکز آموزشی در پادگان های

نظامی؛ زندان ها؛ و روستاها آموزش می دهد.

عبدالکریمی افزود: در پایان آموزش کارآموزان با دادن آزمون و قبولی در آزمون گواهی با کد استاندارد بین المللی داده خواهد شد.

وی تاکید کرد: با اعتماد و پشتکارجوانان بخش باعث ایجاد شغل و آبادی بخش خواهد شد.

عبدالکریمی تصریح کرد: در طرح احیاگران آبادی چندین دوره در روستاهای راویز و خنامان برگزار شد و خوشبختانه نتایج قابل قبولی داد.

مهندس عبدالکریمی با اشاره به رشته های مختلف در سازمان فنی و حرفه ای افزود: بیشترین رشته متقاضی در بخش فردوس جوشکاری؛ برق صنعتی؛ برق ساختمان و کشاورزی است.

وی در ادامه گفت: با ثبت نام در هر رشته به صورت رایگان و ایجاد مکان مناسب آموزشی به صورت تئوری و عملی با بهترین مربی های شهرستان کلاس ها برگزار خواهد شد.

وی در پایان افزود: هر فرد(افراد بالای ۱۴سال) با تکمیل مدارک( کپی شناسنامه؛ کپی کارت ملی؛ یک قطعه عکس؛ شماره همراه و کد پستی) می تواند در کلاس ها شرکت کند.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.