شهردار صفائیه خبرداد: همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) بوستان فرهنگی تفریحی صفائیه افتتاح می شود.

شهردار صفائیه خبرداد: همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) بوستان فرهنگی تفریحی صفائیه افتتاح می شود.

به گزارس سازش خبر مهندس مرتضوی شهردار صفائیه در گفتگواختصاصی با سازش خبر اظهار داشت:افتتاح مجموعه فرهنگی ورزشی بوستان مادر شهر صفائیه عصر روز سه شنبه ۳مرداد ماه همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) با حضور مسئولین شهرستانی و استانی و اجرای برنامه های شاد و متنوع با حضور هنرمند مطرح استان محمد رضا فضل آبادی (مندلو کرمونی) برگزار می شود.

شهردار صفائیه افزود: بوستان مادر با مساحت ۷۸۰۰ مترمربعو اعتبار بالغ بر ۳ میلیارد ریال از اعتبارات شهرداری در مدت ۱۱ماه ساخته شده است.

وی در ادامه تصریح کرد زمین بوستان توسط خانواده مرحوم آگاه اهدا شده است.

مرتضوی بیان داشت بوستان مادر بیش از هزار مترمربع فضای سبز میباشد که فضای مناسب مناسبی برای برگزاری جشن های تولد و گرفتن عکس های آتلیه ای می باشد.

شهردار صفائیه در ادامه افزود بوستان مادر علاوه بر فضای سبز داری دولاین جهت پیاده روی و دوچرخه سواری ؛سرویسهای بهداشتی ؛زمین فوتسال و والیبال؛تنیس روی میز؛ هندبال ؛زمین مخصوص بازیهای محلی مهمانپذیر مجهز به امکانات رفاهی
مکان سنتی جهت طبخ نان وآشپزی؛وسایل ورزشی و بازیهای کودکانه؛نمازخانه و فضای فرهنگی جهت همایشها می باشد.

مرتضوی در ادامه به نقاشی های دیوار های بوستان اشاره کرد و گفت: نقاشی و دیوار نویسی متناسب با مناطق گردشگری موجود منطقه و ظرفیتها می باشد.

شهردار صفائیه در مورد اهداف احداث بوستان به خبرنگار#ما گفت: هدف از تاسیس بوستان مادر علاوه بر مکانی شاد برای بانوان شهر و بخش ؛معرفی ظرفیتهای گردشگری چون قلعه تاریخی صفائیه و تپه های ماسه بادی می باشد.

وی افزود: ایجاد غرفه های فروش صنایع دستی و مشاغل خانگی با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر اهمیت اشتغال و تولید
احیای فرهنگ ورزش بانوان جهت سلامت خانواده احیای فرهنگ ورزش همگانی وافزایش امید به زندگی در روستا و جلوگیری از مهاجرت به شهرها از دیگر اهداف بوستان فرهنگی تفریحی مادر شهر صفائیه بوده است.

مرتضوی در پایان از مغازداران، شرکت ها؛بانک ها و موسسات دولتی که میخواهند به عنوان تبلیغ به صورت بنر و… یا اسپانسر برای اهدا جوائز در مسابقه در روز افتتاحیه و جشن شرکت کنند میتوانند با روابط عمومی شهرداری صفائیه مراجعه و هماهنگ کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.