کدخدایی بخشدار فردوس در جلسه شورای اداری بخش فردوس: بخش فردوس در سال گذشته از نظر مشارکت مردمی  و خیرین در پروژه های عمرانی و زیرساخت های روستایی رتبه برتر استان را کسب کرده است/بزودی اولین خانه هلال در منطقه نوق در شهر صفائیه افتتاح می شود

بخش فردوس در سال گذشته از نظر مشارکت مردمی  و خیرین در پروژه های عمرانی و زیرساخت های روستایی رتبه برتر استان را کسب کرده است.

به گزارش سازش خبر  پیش از ظهر امروز  به مناسبت چهاردهم تیر ماه روز شهرداری و دهیاری با حضوز مهندس کدخدایی بخشدار فردوس؛ مهندس مرتضوی شهردار صفایئه و اعضای شورای اسلامی شهر شهر صفائیه و دهیاران بخش فردوس  جلسه شورای اداری بخش فردوس در محل دفتر امام جمعه شهر صفائیه  برگزار شد.

مهندس کدخدایی بخشدار فردوس ضمن تبریک و خسته نباشد به پرسنل شهرداری صفائیه و دهیاران بخش فردوس اظهار داشت:روستاهای بخش فردوس مشکل خاصی از نظر زیر ساخت ها اعم از برق گاز و آب نداریم و در چند روز آینده پروزه آسفالت هایی مهمی در چند روستا انجام خواهیم داد.

وی درادامه افزود بخش فردوس در سال گذشته از نظر مشارکت مردمی  و خیرین در پروژه های عمرانی و زیرساخت های روستایی رتبه برتر استان را کسب کرده است.

بخشدار فردوس تصریح کرد: همه دهیاران بخش فردوس در آزمون سیماک (سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور ) نمره قبولی را کسب کرده اند که از همینجا از همه دهیاران بخش تقدیر و تشکر میکنم.

کدخدایی تاکید کرد به دلیل نزدیک شدن به برداشت محصول پسته دهیارن بخش با پاسگاه انتظامی بخش همکاری لازم برای تامین امنیت و سلامت محصولات پسته و افراد در روستا را انجام دهند.

وی از افتتاح اولین خانه هلال (هلال احمر) با همت و تلاش های حاج علی داد خدایی در شهر صفائیه خبر داد.

در پایان به مناسبت روز دهیاری و شهرداری از  شهردار صفائیه و دهیاران بخش فردوس تقدیرشد.

همچنین مسئولین بخش و شهر صفائیه با حضور در گلزار شهدای شهر صفائیه با شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق کردند و از روند ساخت اولین پارک بانوان منظقه نوق بوستان مادر شهر صفائیه بازدید کردند.

عکس و خبر : مجتبی نقی زاده

 

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.