مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان خبر داد انجام ۳ بازی تدارکاتی مس رفسنجان پیش از آغاز فصل جدید لیگ

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان گفت: پیش از آغاز فصل جدید سه بازی تدارکاتی در تهران انجام می‌دهیم تا با آمادگی به استقبال رقابت‌های لیگ برویم.

به گزارش سازش خبر محمود محمودی‌نیا ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تغییر در کادر باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان یک برنامه سه‌ساله تدوین کردیم و با انتخاب سرمربی بومی امیدواریم بتوانیم تیم مس را در جایگاه اصلی خود قرار دهیم.

وی با بیان اینکه گزینه‌هایی در بین مربیان اعم از داخلی و خارجی وجود داشت، افزود: سرانجام علی سامره با سابقه درخشانی که در لیگ برتر ایران و لیگ‌های آسیایی دارد و هم‌اکنون با کسب تجربیات بالا و دارابودن مدرک  A  آسیایی به عنوان سرمربی این تیم برگزیده شده است.

محمودی‌نیا با اشاره به اینکه تمرینات تیم از ۲۷ خردادماه آغاز می‌شود، خاطرنشان کرد: با انجام سه بازی تدارکاتی در تهران به استقبال فصل نو رقابت‌های لیگ یک می‌رویم و به صعود فکر می‌کنیم.

وی ابراز داشت: مهدی محمدحسینی که سال‌ها مربی دروازه‌بانان تیم مس رفسنجان بوده به عنوان سرپرست تیم فوتبال مس رفسنجان انتخاب می‌شود.

به گزارش فارس، محمدحسینی همچنین سال‌هاست که به عنوان رئیس مرکز انتقال خون این شهرستان فعالیت می‌کند و در این راه موفقیت‌های زیادی کسب کرده است.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.