امام جمعه رفسنجان: حادثه تروریستی تهران روسیاهی آمریکا را آشکار کرد

امام جمعه رفسنجان گفت: در حادثه تروریستی اخیر تهران روسیاهی آمریکا و ایادی‌اش به ‌ویژه شجره خبیثه آل‌سعود بیشتر آشکار شد.

 به گزارش سازش خبر حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این شهر با اشاره به اینکه سال ۶۰ بنی‌صدر از طرف امام خمینی(ره) فرماندهی کل قوا را بر عهده داشت و مجلس می‌خواست عدم کفایت سیاسی او را صادر کند، اظهار داشت: اما مجلس صبر کرد تا امام خمینی(ره) این حکم را از بنی‌صدر بگیرد و سپس وارد شود.

وی عنوان کرد: این نظام و انقلاب به ارزانی به دست ما نرسیده است و خون‌های زیادی همچون شهدای ترور روز چهارشنبه پای نظام ریخته شده است.

رمضانی‌پور مسئله فرهنگ را یک دغدغه برای امام راحل عنوان کرد و گفت: ما باید سطح فرهنگ در جامعه را بالا ببریم و پاسدار فرهنگ اصیل اسلامی و انقلابی باشیم و اجازه رخنه فرهنگ بیگانه به‌ ویژه در بعد آموزش ندهیم.

وی سند ۲۰۳۰ را فاجعه‌بار دانست و تصریح کرد: هرچه جلوتر می‌رویم ابعاد فاجعه این سند بیستر می‌شود، رهبر انقلاب فرمودند« چرا باید در غرب چهار نفر بنشینند و برای ما برنامه آموزشی بنویسند» که این خجالت‌آور است.

خطیب جمعه رفسنجان بیان داشت: اینکه برخی مسؤولان در مورد سند ۲۰۳۰ عنوان می‌کنند ما تحفظ دادیم و برخی موارد عملی نمی‌شود، فایده ندارد، مردم باید این سند را ببیند و این فاجعه که فراروی فرزندان حال و آینده ما قرار گرفته را بدانند.

وی تصریح کرد: ما از شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس می‌خواهیم این سند را برای همیشه باطل اعلام کرده و دغدغه رهبری و همه مؤمنان و دلسوختگان را رفع کنند و به این موضوعات اهمیت بدهند.

رمضانی‌پور در ادامه با اشاره به حادثه تروریستی چهارشنبه گذشته در تهران توضیح داد: ما بیش از ۱۷ هزار شهید ترور داشتیم از جمله شهید تیموری که روز چهارشنبه اوج فداکاری و ایثارگری او بود و اجازه نداد تروریست‌ها به صحن علنی مجلس وارد شوند.

وی ابراز داشت: نمایندگان مدیون این شهید هستند‌ در دهه ۶۰، برادر این شهید هدف تیر منافقان قرار گرفت و به شهادت رسید و شایسته نیست که جای جلاد و شهید را عوض کنیم و از منافقان سال ۶۰ دفاع کنیم، اگر ده‌ها هزار نفر هم باشند باید همه را نابود کرد که چنین جنایاتی نکنند.

رمضانی‌پور خاطرنشان کرد: ورود تروریست‌ها از درب ورودی افراد عادی از نظر نظامی فاقد ارزش بوده است، اما روسیاهی آمریکا و ایادی‌اش به ویژه شجره خبیثه آل‌سعود بیشتر آشکار شد.

وی اضافه کرد: سپاه پاسداران که همیشه در گفتار خود صادقانه عمل می‌کند، انتقام این جنایت را خواهد گرفت.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.