امام جمعه رفسنجان: دولت برای خود حق‌الناس ایجاد نکند

مام جمعه رفسنجان گفت: باید دولت وقت بسیار دقت کند که برای خود حق‌الناس ایجاد نکند.

 به گزارش سازش خبر حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور صبح امروز در دومین جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان برگزار شد، اظهار داشت: از حضور مردم در انتخابات که شور و حماسه سیاسی را رقم زدند و مدیران اداره‌ها که به نوعی در این امر سهیم و دخیل بودند، تشکر می‌کنیم.

وی بیان داشت: رمضان ماه تقوا، خودسازی و رسیدن به عروج است و معراج پیامبر(ص) در ماه مبارک رمضان صورت گرفته است، امام‌ حسین (ع) نیز انسان‌ها را به تقوای الهی سفارش کردند.

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: با وجود امکانات موجود اکنون در نظام مقدس جمهوری اسلامی کسی نمی‌گوید، من جاهل هستم، زیرا اگر کسی قصد ندارد، عمل کند، خود را به نادانی می‌زند.

وی افزود: یکی از چیزهایی که باید مورد توجه قرار گیرد و از مصادیق تقوا است، حق‌الناس است، یکی از حق‌الناس‌ها همین میزان کارکردی است که ما باید برای مردم کار کنیم.

رمضانی‌پور خاطرنشان کرد: اگر از میزان ساعت‌هایی که باید در اختیار مردم باشیم، کم کنیم، حق‌الناس بر گردن‌ ما است.

وی ابراز داشت: باید دولت وقت بسیار دقت کند که برای خود حق‌الناس ایجاد نکند، زیرا فردای قیامت باید جواب تمام این‌ها را بدهد، بنابراین شایسته است در همین دنیا فکری برای خود بکنیم و اگر حق‌الناسی بر عهده ما است، آن را برداریم.

امام جمعه رفسنجان بیان داشت: رهبر معظم انقلاب در زمان انتخاب دست‌اندرکاران انتخابات و مردم را به تقوا سفارش کردند، زیرا رأی مردم حق‌الناس است و تخلفات جرم محسوب می‌شود بر همین اساس متخلفان باید پاسخگو باشند.

امام جمعه رفسنجان در ادامه با اشاره به ۱۴ خرداد ماه سالروز رحلت امام‌ خمینی (ره) ادامه داد: رحلت امام شهادت‌گونه بود و باید این روز را گرامی داشته و ۱۵ خرداد ماه را نیز باید تکریم کنیم.

وی متذکر شد: روز جهانی قدس از ارزش و اهمیت خاصی برخوردار است که باید در راهپیمایی این روز شرکت کنیم، زیرا روز ملی حمایت از مردم مظلوم فلسطین بوده و فلسطین جزو اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران است.

رمضانی‌پور بر دعوت از جوانان در شب‌های احیا تأکید کرد و افزود: ماه رمضان اثر زیادی در کاهش جرایم و بزه دارد.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.