محبوبیت رئیسی در بین رفسنجانی‌ها/ بداخلاقی‌های انتخاباتی رقیب ناآشنا نیست

این روزها طرفداران یکی از نامزدها بداخلاقی‌های زیادی در رفسنجان انجام می‌دهند که البته این بداخلاقی‌ها در بین مردم انقلابی و مومن این شهر ناآشنا نیست.

 به گزارش سازش خبر این روزها طرفداران یکی از نامزدها بداخلاقی‌های زیادی در رفسنجان انجام می‌دهند که البته این بداخلاقی‌ها در بین مردم انقلابی و مومن این شهر ناآشنا نیست.

محبوبیت حجت‌الاسلام رئیسی به قدری در رفسنجان بالاست که از هرکس می پرسیم به چه کسی رای می‌دهی نام این نامزد را برده و دیگران را نیز برای تغییر وضع کنونی تشویق به رای دادن به حجت‌الاسلام رئیسی می‌کنند.

ستادهای تبلیغاتی رئیسی از روز اول تشکیل شدن پرشور و حرارت کار کردند و هرجا بداخلاقی دیدند از کنار آن گذشتند و به کار خود پرداختند.

ایجاد حرارت در دانشجویان نشان می‌دهد که کاندیدای خود را انتخاب کرده‌اند و تجمعی که در میدان شهدا داشتند گواه این مطلب مهم است.

تجمع انقلابیون حامی سیدابراهیم رئیسی هم روز گذشته گرمای خاصی داشت و هر کس می‌شنید برای این کاندیدا مردم جمع شدند به این خیل جمعیت می‌پیوست، اما رقبا که خود را ناکام احساس می‌کنند ترسی به جانشان افتاده و طرفدارانشان بیکار ننشستند و بداخلاقی دیگری به نمایش گذاشتند.

پس از پایین آوردن بنرهای ستاد دانشجویی رئیسی به دلیل استفاده از رنگ بنفش برای کلمه اختلاس و فساد این بار عده‌ای بنرهای تبلیغاتی حجت‌الاسلام رئیسی را آتش زدند و این آتش زدن اثری در بین هواداران این شخصیت نمی‌گذارد جز اینکه می‌گویند ما به این بداخلاقی‌ها از سوی طرف مقابل عادت داریم.

اما اگر چه شاید کاندیداهای رقیب راضی به این بداخلاقی‌ها نباشند اما هرچه از این رفتارها صورت گیرد به نام آن کاندیدا ثبت خواهد شد و اینگونه هرچه بر حامیان حجت‌الاسلام رئیسی افزوده می‌شود.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.