مجید فصیحی‌هرندی معاون فرهنگی دانشگاه ولی‌عصر ( عج) : قرآن انسان را از‌ جهل و غفلت نجات می دهد و انسان را بیدار ‌می‌کند.

مجید فصیحی‌هرندی معاون فرهنگی دانشگاه ولی‌عصر ( عج) : قرآن انسان را از‌ جهل و غفلت نجات می دهد و انسان را بیدار ‌می‌کند.

  به گزارش سازش خبر  مجید فصیحی‌هرندی معاون فرهنگی دانشگاه ولی‌عصر ( عج) و دبیر این جشنواره اظهار داشت: در آغاز بیست و پنجمین سالگرد تاسیس این دانشگاه میزبان مسابقات قرآنی مناطق ۷ و ۸ کشور هستیم و امیدواریم  نورانیت این جشنواره در دانشگاه‌های کشور تداوم داشته باشد.

و با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این مسابقات شناسایی استعدادهای دانشجویان و تقویت تلاوت و انس بیشتر با قرآن است، افزود: نقش قرآن هدایتگری است و در جوامع امروزی بیش از هر زمان دیگر نیاز به معنویت احساس می‌شود.

فصیحی‌هرندی خاطرنشان کرد: قرآن انسان را از‌ جهل و غفلت نجات می دهد و انسان را بیدار ‌می‌کند.

وی ابراز داشت: اگر تلاوت قرآن با درک مفاهیم همراه باشد، سبب ایجاد آرامش و سعادت دنیا و رستگاری اخروی می‌شود.

وی متذکر شد: اهتمام به هرگونه فعالیت قرآنس ارزش و اهمیت بالایی دارد.

فصیحی‌هرندی عنوان کرد: در این جشنواره ۸۸ شرکت کننده از استان‌های کرمان، فارس، کهکیلوییه و بویراحمد، هرمزگان و سیستان و بلوچستان و بوشهر ‌شرکت کردند و اختتامیه این مسابقات فردا برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در رشته حفظ ۱۷ دانشجوی پسر و ۲۳ دختر، در رشته تلاوت تحقیق ۱۰ دانشجوی پسر و ۱۱دختر و در رشته ترتیل ۱۴ دانشجوی پسر و ۱۳ دختر شرکت کردند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.