سرپرست سابق فوتبال مس سرچشمه: رفسنجانی‌ها انگیزه‌ای برای ادامه فصل ندارند

سرپرست سابق تیم فوتبال مس سرچشمه گفت: بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال مس رفسنجان در هفته‌های پایانی از انگیزه لازم برای ادامه مسابقات برخوردار نیستند.

به گزارش سازش خبر علی رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مورد آخرین وضعیت نمایندگان فوتبال استان کرمان در لیگ دسته اول فوتبال کشور پیش از برگزاری رقابت‌های هفته سی‌ و یکم‌ اظهار داشت: شکست غیرمنتظره گل‌گهر در بابل کار صعود این تیم را کمی گره زد، اما همچنان این تیم از شانس بسیار بالایی برای صعود برخوردار است و این تیم اگر می‌خواهد به لیگ برتر صعود کند، باید در مقابل پارس جنوبی‌جم پیروز شود.

وی با اشاره به اینکه عملکرد سیرجانی‌ها در این فصل از رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور فراتر از حد انتظار بوده است، افزود: شناخت مهدی تارتار از تفکرات وینگو بگوویچ، نتایج درخشان پارس جنوبی، شکست‌ناپذیری طولانی‌مدت این تیم و پیروزی در دیدار رفت کار را برای گل‌گهر سخت می‌کند.

رمضانی ادامه داد: احتمال تساوی این دیدار بسیار زیاد است که موجبات خوشحالی دیگر تیم‌های مدعی را فراهم می‌کند، اما سیرجانی‌ها اگر لیگ برتر را می‌خواهند، باید در این دیدار پیروز شوند.

وی با اشاره به عملکرد فوق‌العاده گل‌گهر در خط حمله و پارس جنوبی در خط دفاع‌ از حضور هافبک‌های قدرتمند در خط میانی، مهاجمان گل‌زن در خط حمله گل‌گهر و خط دفاعی منسجم پارس جنوبی‌جم به عنوان نقاط قوت دو تیم یاد کرد.

سرپرست سابق تیم فوتبال مس سرچشمه خاطرنشان کرد: پیروزی هر یک از دو تیم به معنای شانس صعود بالای ۹۰ درصد برای آنهاست.

رمضانی در مورد شرایط مس کرمان ابراز داشت: شکست کرمانی‌ها در رشت و مقابل سپیدرود این شهر، شانس صعود مس کرمان را به حداقل رساند و کار برای این تیم خیلی سخت شده است، هر چند روی کاغذ همچنان شانس دارد.

وی با انتقاد از داور دیدار مس کرمان و سپیدرود در زمینه دیدار این هفته کرمانی‌ها با خونه به‌ خونه بابل‌ گفت: فدراسیون فوتبال باید هر چه سریع‌تر رای خود را در مورد نتیجه دیدار خونه به‌ خونه و نساجی اعلام می‌کرد و عدم اعلام نتیجه آن در دیدارهای حریفان خونه به‌ خونه بسیار تاثیرگذار و بهتر است حداقل تا قبل از دیدار خونه به‌ خونه و مس کرمان تکلیف آن دیدار مشخص شود.

مجری و تهیه‌‌کننده برنامه عصر ورزش سیمای مرکز کرمان تأکید کرد: شناخت فوق‌العاده دست‌نشان از فوتبال کرمان و حواشی اخیر مس کرمان قطعا در این دیدار تاثیرگذار است و امیدوارم تماشاگران کرمانی این‌بار نیز در کنار مس باشند.

رمضانی در مورد دیگر نماینده فوتبال استان کرمان در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور یعنی مس رفسنجان با اشاره به عملکرد پرفراز و نشیب این تیم در این فصل اظهار داشت: انتخاب سرمربی مس رفسنجان در ابتدای فصل حرف و حدیث‌های فراوانی در پی داشت.

وی ادامه داد: تغییرات مجدد در کادر فنی این تیم در اواسط نیم ‌فصل اول و حضور مجدد کرستیچوویچ کمی شرایط را به نفع این تیم تغییر داد تا رفسنجانی‌ها در چند هفته مانده به پایان رقابت‌ها نه شانسی برای صعود داشته باشند و نه ترسی از سقوط.

رمضانی گفت: این امر سبب شده تا بازیکنان و کادر فنی این تیم در هفته‌های پایانی از انگیزه لازم برای ادامه مسابقات برخوردار نباشند و در نهایت این تیم با قرار گرفتن در میانه‌های جدول به کار خود خاتمه می‌دهد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.