طی نامه‌ای صورت گرفتاعلام حمایت ۲۳۱ نفر از فعالان سابق تشکل‌های دانشجویی از کاندیداتوری «سیدابراهیم رئیسی»

۲۳۱ نفر از فعالان و مسئولان سابق تشکل‌های دانشجویی با اشاره به نارضایتی مردم از عملکرد دولت یازدهم در نامه‌ای حمایت خود را از کاندیداتوری «سیدابراهیم رئیسی» در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کردند.

به گزارش سازش خبر   ۲۳۱ نفر از فعالان و مسئولان سابق تشکل‌های دانشجویی با اشاره به نارضایتی مردم از عملکرد دولت یازدهم در نامه‌ای حمایت خود را از کاندیداتوری «سیدابراهیم رئیسی» در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کردند.

در ابتدای این نامه آمده است: استقرار نظام جمهوری اسلامی در بهمن ماه ۱۳۵۷ به رهبری مرجعی دانا، آگاه به مسائل زمان و از سلاله پیامبران و همراهی مردم با ایشان در طول این سالها همواره با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی همراه بوده است. اما متاسفانه در طول چند سال اخیر و با روی کارآمدن دولت یازدهم، علی رغم هشدارهای رهبر معظم انقلاب در زمینه عدم اعتماد به غرب، اتکا به توان داخلی و رفع مشکلات مردم تردیدهای جدی درباره کارآمدی این دولت برای مردم و دلسوزان و صاحبان واقعی نظام ایجاد شده است.

در ادامه تاکید شد: گره زدن حل مشکلات کشور به ارتباط با غرب و ادامه این سیاست در ارتباط با آمریکا در مسئله برجام و دادن امتیازات فراوان به طرف غربی به امید گدایی راه حل از آنان به خوبی خود را در دوران پسابرجام نشان می‌دهد. چرخ اقتصاد نمی‌چرخد. کارخانه‌های زیادی تعطیل شده اند و هر روز سفره مردم تنگ تر می شود. بیکاری به اوج خود رسیده است و سانتریفیوژهایی که با زحمت هزاران جوان نخبه مملکت به راه افتاده بودند از کار ایستاده اند. اینک که نارضایتی مردم از عملکرد این دولت به اوج خود رسیده است افکار عمومی به دنبال یافتن جایگزینی مناسب برای پایان دادن به این بی تدبیری‌هاست.

این تشکل‌های دانشجویی ادامه دادند: حضور متمادی حضرتعالی در طول سالیان دراز در مسئولیتهای حساسی نظیر دادستان انقلاب تهران، عضویت در هیئت امنای ستاد اجرایی فرمان امام، رئیس سازمان بازرسی کل کشور، معاون اول قوه قضاییه، عضویت در مجلس خبرگان رهبری، دادستان کل کشور، رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما و تولیت آستان قدس رضوی تجربه گرانسنگی را برای حضرتعالی به همراه آورده است که می تواند در قسمتهای مختلف کشور و نظام به کار آید و کشور را از وضعیت کنونی نجات داد. لذا در شرایط حساس کنونی و با وجود مشکلات عدیده کشور، ما امضا کنندگان زیر حمایت خویش از کاندیداتوری حضرتعالی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را اعلام میداریم.

این فعالان سابق تشکل‌های دانشجویی تاکید کردند: در پایان ضمن احترام به سایر کاندیداهای احتمالی اصولگرا در انتخابات، از آنان میخواهیم با تجربه از عدم اتحاد در انتخابات سال ۹۲، با یک وفاق، همدلی و وحدت، راه را برای ورود حجت الاسلام رئیسی به عنوان کاندیدای واحد به انتخابات ریاست جمهوری هموار ساخته، از تشتت و خودخواهی پرهیز نموده و انصراف خود را به نفع ایشان اعلام کنند.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.