امام جمعه رفسنجان: بدترین آسیب‌ها از نفاق و دورویی ناشی می‌شود/در انجام خدمت باید صادق باشیم

امام جمعه رفسنجان گفت: باید از اختلاف و نفاق پرهیز کنیم چراکه بدترین آسیب‌ها از نفاق و دورویی ناشی می‌شود.

 به گزارش  سازش خبر حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور صبح امروز در آخرین جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به روایتی از امام‌ سجاد(ع) اظهار داشت: خدمت و کار باید تنها برای رضای خدا صورت گیرد، ممکن است بعضی افراد در زبان فقط اسم مردم را جلوتر از اسم خدا می‌برند که شرک خفی است.

وی بیان داشت: زمانی که صدقه می‌پردازیم نفعش به بندگان می‌رسد اما قبل از اینکه به فقیر برسد به خدا می‌رسد و ۱۰ حسنه هم خداوند می‌دهد.

امام جمعه رفسنجان در ادامه روایت تصریح کرد: هرکس در هیچ کاری به مردم امید نبندد و همه کارهای خود را به خدا واگذار کند خداوند هرخواسته‌ای که داشته باشد اجابت می‌کند.

وی با بیان اینکه در رفسنجان همبستگی، اتحاد و  همدلی خیلی خوبی داریم، افزود: در این سه سال همراهی در مدیران این شهرستان کاملا محسوس بود و این مهم به پیشرفت شهرستان کمک زیادی می‌کند، باید از اختلاف و نفاق پرهیز کنیم چراکه بدترین آسیب‌ها از نفاق و دورویی ناشی می‌شود.

رمضانی‌پور خاطرنشان کرد: در انجام خدمت باید صادق باشیم، زد و بندها و ارتباطات انسان را شاید ظاهرا بالا ببرد اما روزی همه چیز از دست می‌رود و باید خون هایی که پای نظام ریخته شده است را حفظ کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.