رئیس دانشگاه ولی‌عصر رفسنجان عنوان کرد ۸ میلیارد تومان درآمد دانشگاه ولی‌عصر رفسنجان در سال ۹۵

رئیس دانشگاه ولی‌عصر (عج) شهرستان رفسنجان گفت: در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» این دانشگاه ۸ میلیارد تومان تولید درآمد داشته است.

 به گزارش  سازش خبر محمدعلی دهقان صبح امروز در حاشیه جشن ۲۵ سالگی تاسیس دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان که با حضور استاندار کرمان اظهار داشت: این دانشگاه سال ۷۰ با دو رشته ریاضی و گیاه‌پزشکی آغاز به کار کرد و در این سال‌ها هیچگاه از حرکت نایستاد.

وی بیان داشت: دانشگاه با سرعت حرکت کرده و در حال حاضر از همزادهای خود جلوتر بوده و به عنوان یکی از ۲۲ دانشگاه معین کشور از ۱۵۰ دانشگاه دولتی کشور انتخاب شده است.

دهقان با بیان اینکه دانشگاه ولی‌عصر رفسنجان به عنوان یکی از ۱۰ دانشگاه برتر در مدیریت سبز انتخاب شده است، عنوان کرد: دانشگاه ولی‌عصر رفسنجان در نمایشگاه‌های متعدد شرکت کرده و مورد تشویق و اعطای بودجه‌های خاصی شدیم.

وی افزود: مرکز رشد دانشگاه ولی‌عصر رفسنجان با ۳۵ شرکت همکاری دارد و با بخش‌های صنعتی از جمله مس قراردادهایی منعقد کرده و در انرژی‌های تجدیدپذیر موفقیت‌های زیادی داشته است.

رئیس دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان ‌عنوان کرد: سال ۹۵ میزان درآمد اقتصادی دانشگاه ۸ میلیارد تومان بوده که خود دانشگاه کسب کرده است.

دهقان ادامه داد: ۱۳ درصد بودجه دانشگاه درآمد اقتصادی است و با استفاده از دستگاه NMR این رقم افزایش پیدا می‌کند، با وجود فعالیت‌هایی که داریم در نمایشگاه‌های بزرگ کشوری شرکت می‌کنیم که سبب انعقاد قراردادهای خوبی در این نمایشگاه انجام شد.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.