از طریق ویدئو کنفرانس با سازمان بورس تالار بورس پسته در رفسنجان افتتاح شد

تالار بورس پسته در شهرستان رفسنجان از طریق ویدئو کنفرانس با سازمان بورس کالای کشور افتتاح شد.

 به کزارش سازش خبر با حضور فرماندار و جمعی از مسؤولان شهرستانی تالار بورس پسته رفسنجان از طریق ویدئوکنفرانس با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و رؤسای سازمان بورس کالای کشور افتتاح شد.

حمید ملانوری فرماندار رفسنجان در حاشیه این افتتاحیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رفسنجان یکی از بزرگترین مناطق تولید پسته است و بهترین ارقام پسته در دنیا در این شهرستان تولید می‌شود.

وی بیان داشت: طی سال‌های گذشته، بازار پسته در دنیا متأثر از ورود کالای تولیدی کشاورزان ما در این بازار بوده و در سال‌های اخیر به دلیل اینکه بازارهای مختلفی برای عرضه کالا در سراسر جهان به وجود آمده، شیوه و نوع عرضه کالا تغییر کرده است.

فرماندار رفسنجان تصریح کرد: با راه‌اندازی تالارهای بورس، کالاها وارد بورس می‌شوند تا با بهترین کیفیت و قیمت در دسترس قرار گیرند.

ملانوری با اشاره به راه‌اندازی تالار بورس پسته گفت: بهترین جایگاه برای تالار بورس پسته رفسنجان است.

وی خاطرنشان کرد: تالار بورس پسته در یکی از بخش‌های شرکت تعاونی پسته راه‌اندازی شد تا متقاضیان عرضه کالا در بورس، دسترسی به ‌روزتر و مناسب‌تری پیدا کنند.

ملانوری ابراز داشت: این امر سبب می‌شود تولیدات را به بهترین نحو در زمان مقرر که دلخواه کشاورزان و تجار است به سراسر دنیا عرضه کنیم و این مهم ارزش‌افزوده خوبی ایجاد می‌کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.