فاز اول ناحیه صنعتی بهرمان نوق کلنگ زنی شد/تصاویر

با حضور مسئولین فاز اول ناحیه صنعتی بهرمان نوق کلنگ زنی شد

به گزارش « سازش خبر » عصر امروز با حضور مهندس غفاری اسماعیلی عضو هییت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور ؛ مهندس غفاری رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان؛  حجت الاسلام هاشمیان امام جمعه موقت بهرمان ؛ابراهیمی بخشدار نوق  و اعضای شورای اسلامی شهر بهرمان و نوق  فاز اول ناحیه صنعتی بهرمان با مساحت ۵۰هکتار کلنگ زنی شد.

نوذری رئیس شورای شهر بهرمان در حاشیه کلنگ زنی در گفتگو با خبر نگار « ما » اظهار داشت : پیشنهاد ناحیه صنعتی را دو دهه پیش با پیش بینی اوضاع آب و هوایی و وضعیت درآمد کشاورزی نوق  را داده بودیم و خوشبختانه امروز کلنگ فاز اول این  ناحیه را با حضور مسئولین صورت خواهد گرفت.

وی در ادامه تاکید کرد شورای شهر بهرمان و مسئولین بخش نوق حمایت کامل و تضمینی نسبت به سرمایه گذاری در این منطقه را خواهند داشت و امکاناتی نظیر آب ؛ برق ؛ گاز ؛ تلفن و تسهیلات به سرمایه گذاران داده خواهد شد و با سرمایه گذاری در این محل می توانند علاوه بر اشتغالزایی از مشکل تک محصولی رهایی پیدا کرده و آینده فرزاندان و جوانان منطقه را فراهم کنند.

به گزارش «سازش خبر » مسئولین مربوطه قبل از مراسم کلنگ زنی ناحیه صنعتی از منزل پدری آیت الله هاشمی رفسنجانی در شهر بهرمان بازدید نمودند.

خبر و عکس : مجتبی نقی زادهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.