اتمام پروژه عام المنفعه سیف الدینی حسن آباد نوق تا پایان سال جاری /حمام تاریخی حسن آباد نوق توسط بخش خصوصی در حال بازسازی است/تصاویر

اتمام پروژه عام المنفعه سیف الدینی حسن آباد نوق تا پایان سال جاری /حمام تاریخی حسن آباد نوق توسط بخش خصوصیدر حال بازسازی است/تصاویر

به گزارش « سازش خبر » پیش از ظهر امروز حمید ملانوری فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان  و جمهی از مسئولیم شهرستانی و محلی در حاشیه مراسم افتتاح ظرح های عمرانی در روستاهای دهستان رضوان بخش مرکزی از مجموعه عام المنفعه سیف الدینی روستای حسن آباد صاوق الائمه نوق بازدید کردند.

مهندس بخشی پیمانکار پروزه در گفتگو  اختصاصی با خبرنگار « ما » گفت : مجموعه عام المنفعه سیف الدینیبا زیربنای ۱۶۰۰متر مربع و ۳۰۰۰ متر مربه پارکینگ ودر مجموع با ۸۰۰۰ متر مربع می باشد.

وی در ادامه افزود تا به امروز بیش از ۹میلیارد هزینه شده است و پایان سال جاری  این پروژه به اتمام خواهد رسید و اعتبار پیش بینی شده بیش از ۱۲ میلیارد ریال می باشد.

بخشی تصریح کرد این مجموعه برای ۲۵ نفر اشتغالزایی ایجاد خواهد کرد و مهمترین قسمت محموعه بازسازی و تبدیل حمام تاریخی به قدمت ۱۰۰ سال در مجموعه به سفره خانه می باشد .

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.