نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس خبر داد: راه آهن احمدآباد رفسنجان به کرمان متصل می شود

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص خطوط ریلی مدنظر داریم با مشارکت بخش خصوصی راه آهن احمدآباد رفسنجان را به کرمان در سالهای آینده ایجاد کنیم.

به گزارش “ سازش خبر“احمد انارکی محمدی” عصر امروز اول بهمن ماه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ” ما ”  با اشاره به بازدید استاندار کرمان از محور جاده رفسنجان – نوق – انار اظهار کرد: با توجه به پیگیری هایی که مردم داشتند، قرار شد ۷۵ کیلومتر از این جاده که از رفسنجان تا انار است به صورت دو بانده و حدود ۳۰ کیلومتر که بین روستاها است خود مردم با مشارکت و تفاهم نامه ای که ما با سازمان مسکن و شهرسازی داریم این بخش را با همکاری مردم انجام دهیم که این کار انجام شده است.

وی افزود: قرار شد ۷۵ کیلومتر مابقی را استانداری با همکاری وزارت راه و شهرسازی دوبانده کند که امیدواریم بزودی این اتفاق بیفتد و این جاده دو بانده شود.

محمدی انارکی همچنین درباره ایستگاه راه آهن در منطقه نوق نیز گفت: با توجه به اینکه ایستگاه راه آهن به توقف گاه تبدیل شده موافقت هایی می خواهد که در حال پیگیری است که بزودی نقشه برداری آن انجام می شود.

وی تصریح کرد: در خصوص خطوط ریلی مدنظر داریم با مشارکت بخش خصوصی راه آهن احمدآباد رفسنجان را به کرمان در سالهای آینده ایجاد کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.