امام جمعه رفسنجان:فردی که به عهدش عمل نکند، مشمول عنایات خداوند نمی‌شود

امام جمعه رفسنجان گفت: انسان‌های متعهد وظایف خود را انجام می‌دهند، اما برخی از انجام مسؤولیت‌ها سر باز می‌زنند، فردی که به عهدش عمل نکند، مشمول عنایات خداوند نمی‌شود.

 به گزارش « سازش خبر » حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی این شهرستان اظهار داشت: هر کس هر روز آیه قرآن کریم آیت‌الکرسی را تلاوت کند، هزار گرفتاری در دنیا و هزار گرفتاری در آخرت و عذاب قبر از او رفع می‌شود.

امام جمعه رفسنجان افزود: انسان‌های متعهد وظایف خود را انجام می‌دهند، اما برخی از انجام مسؤولیت‌ها سر باز می‌زنند، اما کسی که به عهدش عمل نکند، مشمول عنایات خداوند نمی‌شود.

وی تصریح کرد: همه باید در حوزه مسؤولیت‌ها و مدیریت‌ها با استفاده از به روز کردن علم و دانش کارآمدی داشته باشند تا جامعه منفعت کند.

رمضانی‌پور ادامه داد: بهمن ماه یادآوری پیروزی خون بر شمشیر است و باید گرامی داشته شود.

وی با اشاره به اینکه در سال ۵۶ شعله‌های آتش خشم مردم زبانه کشید و در ۲۶ دی ماه شاه ملعون بساط خود را جمع و فرار کرد، اظهار کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی با همت مردم و مبارزان و علمای مجاهد به‌ پیروزی رسید.

امام جمعه رفسنجان گفت: اقدامات باید در راستای نهادینه کردن نظام و تثبیت ارزش‌های انقلاب صورت گیرد و خدماتی که از سوی نظام برای مردم انجام شده، بر هیچ‌کس پوشیده نیست و مردم امیدوار به نظام مقدس جمهوری اسلامی و کارآمدی نظام باشند و بی‌تفاوت نباشند.

وی تأکید کرد: ستاد دهه فجر برگزار و بخشی از خدمات دولت به مردم نشان داده می‌شود.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.