شهردار بهرمان در گفتگوی اختصاصی با « سازش خبر » از شنیدن خبر ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی شوکه شدم

مهندس علی نقی زاده : از شنیدن خبر ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی شوکه شدم

به گزارش « سازش خبر » عصر امروز با حضور مسئولین محلی و جمع کثیری از مردم مراسم سوگواری و عزادری ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در منزل پدری در شهر بهرمان نوق برگرگزا شد .

شهردار بهرمان در حاشیه  این مراسم  با  عرض تسلیت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی به خبرنگار « ما » گفت: بیش از دو سال است که شهردار بهرمان هستم و تجربه دیدار مستقیم با حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را نداشتیم ولی ایشان در منطقه فرد بزرگی بودند و مردم احترام ویژه ای برای ایشان قائل هستند.

علی نقی زاده با بیان اینکه از شنیدن خبر ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی شوکه شده است، افزود: مدتی پیش ایشان سفری به بهرمان داشتند و در فاصله دو ساعته به منزل پدری شان سر زدند و احوالی از مردم گرفتند از دانشگاه آزاد اسلامی که توسط ایشان بالنده شد بازدید کردند و دستوراتی برای رونق دانشگاه دادند.

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیت شناخته شده جهانی است، یادآور شد: چیزی که انسان را بزرگ می کند این است که انسان هدف از پیش تعیین شده داشته باشد و استمرار در اهداف داشته باشد و پایبندی به اصول باعث شد که همه روی ایشان در سطح جهانی حساب کنند.

شهردار بهرمان تصریح کرد: ایشان با منش و فکری که داشت با ایده های انقلابی و اسلامی در جبهه نظام حرکت کرد و در همین جبهه زندگی کرد و جنگید، تعادلی که در رفتارشان بود باعث شد دنیا روی ایشان حساب کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.