امام جمعه رفسنجان در جلسه ستاد مثلث توسعه اقتصادی شهرستان عنوان کرد:معطل گذاشتن سرمایه‌گذار خیانت به نظام و ملت است

امام جمعه رفسنجان گفت: کسی که در مسندی می‌نشیند و به جای روان کردن کار سرمایه‌گذار سنگ‌اندازی می‌کند به نظام و ملت خیانت کرده است.

 به گزارش « سازش خبر» حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور صبح امروز در جلسه ستاد مثلث توسعه اقتصادی این شهرستان اظهار داشت: سرمایه‌گذاری با هدف اشتغالزایی کار ارزشمندی است و کارگران باید با وجدان کاری کار کنند.

وی بیان داشت: در حوزه آموزشی ضعف داریم و مراکز آموزشی نسبت به تربیت نیروی متخصص خوب کار نکردند.

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: مدیران مرتبط با کار سرمایه‌گذاری که همکاری دارند، قابل تقدیر هستند و باید هرچه در توان دارند در تسهیل و تسریع کار سرمایه‌گذاران به کار گیرند.

وی افزود: اختیاراتی که استانداران و مدیران کل دارند، چندان کافی نیست، چون سرمایه‌گذاران چند ماه معطل می‌مانند، اگر اختیارات به استان‌ها داده شده صندوق توسعه ملی هم باید با سرعت تسهیلاتی که قرار است، اعطا شود را عملی کند.

رمضانی‌پور خاطرنشان کرد: از تشکیل ستاد مثلث توسعه اقتصادی مدت زیادی می‌گذرد، اما آن چنان که باید مسیرهای سرمایه‌گذاری هموار نشده و این امر سبب بی‌انگیزه شدن سرمایه‌گذاران می‌شود.

وی عنوان کرد: برای کشور، نظام و ملت خیانت است که کسی بر مسندی نشسته که کارهای روان را کند انجام می‌دهد و سرمایه‌گذاران را معطل می‌کند.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.