امام جمعه رفسنجان:ساده‌انگاری است، بگوییم فتنه تمام شد/ عکس گرفتن و هم‌نشینی با سران فتنه ننگ است

امام جمعه رفسنجان گفت: ساده‌انگاری است که بگوییم فتنه تمام شد با فتنه‌گران نباید مسامحه کرد، باید انقلابی بمانیم، انقلابی عمل کنیم.

 به گزارش « سازش خبر » حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور صبح امروز در مراسم گرامیداشت حماسه ۹۹ دی در جمع مردم ولایی رفسنجان در محل میدان ابراهیم اظهار داشت: مرد ولایی و هوشمند حساسیت‌های نظام را درک می‌کنند و همه تنگناهای اقتصادی و معیشتی را نادیده گرفته و در صحنه حاضر می‌شوند و به وظیفه انقلابی خود عمل می‌کنند.

وی با قدردانی از کسبه و بازاریان، کارمندان، کارگران، مسؤولان و نیروهای نظامی و انتظامی تصریح کرد: عده‌ای این حضور را در این روز تصور نمی‌کردند.

امام جمعه رفسنجان افزود: ۹ دی دو نتیجه بلوغ سیاسی و بصیرت و اوج اقدام انقلابی مردم و میثاق مجدد امت با ولایت را به دنبال داشت.

رمضانی‌پور با اشاره به اینکه دشمنان دنبال این هستند که بین امام و امت فاصله بیندازند، ادامه داد: سال ۶۸ با رحلت امام گمان نمی‌کردند، کسی باشد که سکان انقلاب را در دست گیرد، اما امام خامنه‌ای رهبر حکیم انقلاب کاملاً مراقب نظام است و هوشمندانه عمل می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: دشمن پول‌های زیادی خرج می‌کند و هزاران میلیارد دلار برای مزدوران داخلی هزینه کرد و به سران فتنه و نوچه‌های خود و گروهای ملحد و ضد انقلاب و منافق کمک کرد.

رمضانی‌پور بیان داشت: تنها یک گناه فتنه‌گران وارد کردن خسارت به نظام و ریختن آبروی نظام بود و ۴۰ میلیون رأی که سرمایه ملت بود را بر باد دادند.

وی گفت: کاری که با سران فتنه صورت می‌گیرد، حداقل برخورد نظام است، برخی با سران فتنه عکس می‌گیرند و در مجالسی با اینها هم‌نشینی می‌کنند که این کار ننگ است.

امام جمعه رفسنجان ابراز داشت: ساده‌انگاری است که بگوییم فتنه تمام شد با فتنه‌گران نباید مسامحه کرد، باید انقلابی بمانیم، انقلابی عمل کنیم.

به گزارش فارس باتوجه به ناراحتی‌های مردم از فشار ناشی از تحریم‌ها و اینکه تیم مذاکره کننده نتوانست دستاوردی برای ملت ایران به ارمغان آورد، همچنین به غارت بردن اموال بیت‌المال در قالب حقوق‌های نجومی شعارهای زیادی روی پلاکاردهایی در دستان مردم حک شده بود.

روی یکی از پلاکاردها عنوان شده بود؛ اشتباه تاریخی ظریف، اشتباه کردم بیرون نمی‌گویم، اما به شما می‌گویم و روی یک پلاکارد دیگر مرگ بر آمریکا و ۹ دی در ذهن تاریخ ماند دیگر شعار در دست مردم بود.

همچنین فریاد بلند مرگ بر آمریکا، مرگ بر منافق، ما در کنار رهبریم، ما جان نثار رهبریم در شهر طنین‌انداز شد.

فارس


9 دیدگاه برای “امام جمعه رفسنجان:ساده‌انگاری است، بگوییم فتنه تمام شد/ عکس گرفتن و هم‌نشینی با سران فتنه ننگ است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.