فرمانده انتظامی رفسنجان خبر دادکشف ۸ هزار قلم داروی نیروزا در رفسنجان

فرمانده انتظامی رفسنجان از کشف ۸ هزار قلم داروی نیروزای قاچاق در این شهرستان خبر داد.

 به گزارش « سازش خبر » به نقل از فارس نصرالله عباسی گفت: در پی کسب خبر مبنی بر اینکه فردی در منزل خود اقدام به نگهداری، عرضه و فروش مکمل ‌ای نیروزا می‌کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

عباسی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات و کسب اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضایی به محل اعزام شدند و در بازرسی از منزل فرد مذکور ۷ هزار و ۹۴۷ قلم انواع دارو و مکمل‌های غیرمجاز از جمله پودر، قرص، کپسول و آمپول به ارزش تقریبی ۶۰۰ میلیون ریال کشف شد، که در این رابطه یک متهم دستگیر شد.

کشف ۱۰۵ کیلو موادمخدر در عملیات پلیس سیرجان

 محمدرضا ایران‌نژاد گفت: در عملیات اول ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در عملیاتی منسجم در راستای مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ به دنبال یکسری کارهای اطلاعاتی افرادی را که قصد داشتند با دو دستگاه خودرو محموله مواد مخدر را پس از ورود به شهرستان به یکی از استان‌های غربی کشور انتقال دهد، شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی سیرجان تصریح کرد: در عملیاتی منسجم این قاچاقچیان مواد مخدر حین انتقال مواد در محور سیرجان – کرمان با دو دستگاه خودرو پژو و پراید متوقف و در بازرسی از این خودروها، ۶۲ کیلو تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف شد.

ایران‌نژاد خاطرنشان کرد: در این زمینه دو دستگاه خودرو توقیف، هفت گوشی همراه کشف و سه نفر متهم دستگیر که برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان عنوان کرد: در عملیاتی دیگر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و ماموران پاسگاه بلورد در اجرای طرح ایست و بازرسی در محور سیرجان – بافت به دو دستگاه خودرو سمند مشکوک شدند و از این دو خودر ۴۳ کیلو گرم حشیش کشف و در این رابطه سه متهم را دستگیر کردند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.