جوسازی برای حضور یک نماینده چالشی در رفسنجان

در حالی‌که حضور یکی از نمایندگان چالشی مجلس شورای اسلامی به استان کرمان خشم مردم انقلابی را برانگیخته، زمزمه‌های حضور او در رفسنجان به گوش می‌رسد.

به گزارش « سازش خبر » به نقل از  خبرگزاری فارس، یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که با سخنرانی‌ها و اظهارنظرهای خود به نماینده چالشی معروف شده و حضور او در هر استان و شهرستان خشم افراد زیادی را بر می‌انگیزد، در سفرش به استان کرمان هم خشم مردم انقلابی را برانگیخته به‌طوری که ائمه جمعه و جوانان حزب‌اللهی نسبت به این حضور وی واکنش نشان داده و خواستار لغو برنامه‌های او در استان کرمان هستند.

اما یکی از کانال‌های خبری شهرستان رفسنجان روز گذشته ادعای دعوت مردم رفسنجان از این نماینده و پذیرفتن این دعوت از سوی فردی معلوم‌الحال را منتشر کرد و دقایقی بعد آن را از کانال حذف کرد.

همین امر سبب شد عده‌ای نسبت به این تبلیغ موضع بگیرند و دغدغه‌مند شوند که چرا فردی با آن سر و صدا و از همه مهم‌تر توهینی که به ولی‌نعمت ما ایرانی‌ها حضرت امام‌ رضا(ع) کرده به خود اجازه می‌دهد در شهرستانی که بیش از یک‌ هزار شهید داده و خیل عظیمی از آزادگان و جانبازان و ایثارگران را در خود جای داده و به آنها می‌بالد، حضور یابد.

البته ناگفته نماند، شاید تبلیغی که در آن کانال خبری گذاشته شده بود، یک ادعای خشک و خالی باشد تا اینکه بخواهد واقعیت داشته باشد.

در این ارتباط حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رفسنجان اظهار داشت: این فرد از جمله نمایندگان ماجراجو و چالشی است که سخنان نسنجیده و خلاف تعقل بیان می‌کند.

امام جمعه رفسنجان ادامه داد: شایسته نیست فردی که در استان‌های مختلف از جمله خراسان رضوی و در شهر مقدس مشهد ماجراهایی به‌جود آورد و به ساحت مقدس امام‌ رضا (ع) توهین کرد به استان کرمان بیاید.

وی افزود: ما پیش از این هم از استاندار که رئیس شورای تأمین استان کرمان است، خواستیم جلوی ورود این فرد به استان کرمان را بگیرند.

رمضانی‌پور بیان کرد: کسانی که بخواهند از این فرد در رفسنجان دعوت کنند، بدانند آرامش شهر را زیر سؤال برده و با موضع‌گیری بچه‌های انقلابی و حزب‌اللهی روبه‌رو می‌شوند.

وی تأکید کرد: کسانی که از اینگونه افراد دعوت می‌کنند، دنبال فتنه هستند، اما مردم انقلابی رفسنجان اجازه نمی‌دهند، کسی که به امام هشتم(ع) جسارت و توهین کرده پا به شهرشان بگذارد و سخنرانی کند.

امام جمعه رفسنجان متذکر شد: اینگونه جوسازی‌ها و تبلیغات برای حضور این نماینده چالشی بیشتر شبیه دروغ است، اما اگر حقیقت داشته باشد، اجازه نمی‌دهیم.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.