امام جمعه رفسنجان:سنگ‎اندازی در کار سرمایه‎گذاری نوعی نفوذ است/ برخی از نفوذها برای گرفتن دیانت مردم است

امام جمعه رفسنجان گفت: سنگ‎اندازی در کار سرمایه‎گذاری نوعی نفوذ است که سبب می‎شود افراد بی‎انگیزه شوند.

 به گزارش « سازش خبر » حجت‎الاسلام عباس رمضانی‎پور صبح امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با تسلیت رحلت پیامبر اسلام (ص) اظهار داشت: فردا ساعت شش و ۳۰ دقیقه زیارت پیامبر از راه دور در مسجد جامع قرائت می‎شود.

وی با اشاره به روایتی از پیامبر (ص) بیان داشت: برای کسانی که قصد کار کردن ندارند تا جامعه رونق گیرد، سه نشانه وجود دارد، این افراد سستی می‎کنند تا به کوتاهی کشیده شود، کوتاهی و تفریط می‎کنند تا کار تباه شود و در جامعه تباه‎کاری ایجاد می‎کنند.

رمضانی‎پور با بیان اینکه رهبری بحث نفوذ در مسائل اقتصادی را به همین دلیل بیان می‎کنند، تصریح کرد: بعضی نفوذها سبب می‎شود که سرمایه‎گذاری در کشور انجام نگیرد.

وی افزود: سنگ‎اندازی در کار سرمایه‎گذاری نوعی نفوذ است که سبب می‎شود، افراد کار را میانه راه رها کرده و بی‎انگیزه شوند.

رمضانی‎پور خاطرنشان کرد: مردم اگر از نظر معیشتی به ستوه آیند، ممکن است از دین دور و به کفر کشیده شوند، بنابراین برخی از نفوذها برای گرفتن دیانت مردم است و ضرورت دارد که نسبت به معیشت مردم اقدام ملموس شود.

امام جمعه رفسنجان ادامه داد: آن‎گونه که برنامه اقتصاد مقاومتی باید عملی شود، انجام نشد و اکنون نیز به پایان سال نزدیک می‎شویم.

وی گفت: باید کمک می‎شد که بنگاه‎های اقتصادی کوچک و متوسط احیا شود و رونق گیرند و تمام دستگاه‎ها باید در این زمینه کمک کنند.

رمضانی‎پور در پایان از برگزاری یادواره ۶۵ شهید شریف‎آباد کشکوییه خبر داد و عنوان کرد: به مناسبت سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) این یادواره از ساعت ۱۳و ۳۰ دقیقه تا ۱۶ و ۳۰ دقیقه در این روستا برگزار می‎شود.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.