نماینده مردم رفسنجان در مجلس تأکید کردضرورت استفاده از ظرفیت بسیج برای رونق روستاها

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج ظرفیت بزرگی است که می‌شود از آن برای رونق روستاها استفاده کرد.

 به گزارش « سازش خبر » احمد انارکی‌محمدی عصر امروز در جمع مردم منطقه خنامان این شهرستان با گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: مشکلات منطقه باید به شکل کتبی نوشته و پیگیری شود تا نتیجه دهد.

وی بیان داشت: حق مردم این منطقه است که قبل از بروز سرما و مشکلات نسبت به مشکلشان پیگیری می‌شد و نباید منتظر کالا برگ برای نفت بود لذا باید فوری یک تانکر نفت به منطقه برسد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: پیگیری می‌کنیم خانوارهایی که موفق به خرید انشعاب گاز نشدند آنها هم موفق شوند از نعمت گاز بهره‌مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: برای برگشت به روستاها و مهاجرت معکوس از سوی جهاد کشاورزی اقدامات خوبی شده و امیدواریم با رونق و احیای روستاها مردم برگردند.

انارکی‌محمدی خاطرنشان کرد: بسیج ظرفیت بزرگی است که از آن برای رونق روستاها می‌شود استفاده کرد و تسهیلاتی که بسیج سازندگی برای فعالیت‌های اقتصادی می‌دهد، می‌تواند در حل مشکلات و توسعه اقتصادی به ویژه در روستاها کمک باشد.

وی خطاب به روستائیان متذکر شد: مشکلات روستا را دسته‌بندی و آن را به مسؤولان روستا منعکس کنید تا نسبت به رفع و پیگیری آن اقدام شود.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.