فرمانده انتظامی رفسنجان خبر دادکاهش ۱۱ درصدی جرائم در رفسنجان با تعامل بسیج و ناجا

فرمانده انتظامی رفسنجان گفت: با همکاری و تعاملی که بسیج با نیروی انتظامی دارد کاهش ۱۱ درصدی جرائم و افزایش ۲۰ درصدی کشفیات را در شهرستان داشتیم.

 به گزارش « سازش خبر » نصرالله عباسی ظهر امروز در دیدار با بسیجیان در محل سپاه ناحیه رفسنجان با گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: بسیج کلمه مقدسی است.

فرمانده انتظامی رفسنجان بیان داشت: همکاری بسیج با نیروی انتظامی در رفسنجان تنگاتنگ است و امیدواریم در آینده هم این همکاری را داشته باشیم.

وی بیان داشت: با همکاری و تعاملی که بسیج با نیروی انتظامی دارد کاهش ۱۱درصدی جرائم و افزایش ۲۰ درصدی کشفیات را در شهرستان داشتیم.

عباسی با بیان اینکه معضلاتی در شهرستان وجود داشت از جمله قلیان که چهره مذهبی شهر را نازیبا کرده بود و با کمک همین بسیجیان پاک شد، افزود: مسایل دیگری هم داریم که با همکاری بسیج حل می‌شود.

فرمانده انتظامی رفسنجان ابراز داشت: اگر موازی کاری کنیم دچار خسران می‌شویم و زحماتی که کشیدیم هدر می‌رود.

وی با تاکید بر اینکه هر ماه باید وضعیت امنیت را ارزیابی و راه‌های پیشرفت را پیدا کنیم، خاطرنشان کرد: باید انقلابی کار کنیم و آسیب‌های اجتماعی را از بین ببریم.

وی خاطرنشان کرد: مردم موضوع همایش بزرگ اربعین را اینگونه به وجود آوردند که پشت دشمن با اربعین به لرزه می‌افتد.

فرمانده انتظامی رفسنجان با بیان اینکه نباید به وضعیت موجود راضی بود، متذکر شد: دائما باید به فکر این باشیم که باری از دوش نظام برداریم و مدیون خون شهدا که ناظر ما هستند، نشویم.

فازسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.