از سه کتاب جدید انتشارات دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان رونمایی شد

از سه کتاب جدید انتشارات دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان رونمایی شد

به گزارش « سازش خبر » معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با بیان این خبر اظهار داشت : پس از رایزنی های متعدد با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان و کرمان و اخذ مجوز انتشارات دانشگاه ، تعدادی از اساتید دانشگاه اقدام به تالیف ، تدوین و ترجمه سه کتاب در زمینه تخصص علوم پزشکی نمودند.
دکتر حکیمی افزود: کتاب آموزش گام به گام روش تحقیق در علوم بهداشتی توسط دکتر محسن رضاییان ، کتاب اخلاق بر بالین بیمار توسط خانم زهرا هاشمی و کتاب پردازش تصویر مقدماتی با استفاده از نرم افزار Matlab به همراه آموزش Mrlcro برای دانشجویان رادیولوژوی توسط دکتر سید علی شفیعی و حسین اکبری لالیمی تالیف شده است.
وی خاطر نشان کرد: در گذشته نیر کتابهای متعددی توسط اساتید با آرم دانشگاه چاپ شده است اما با توجه به نبود انتشارات دانشگاه ، توسط ناشران دیگر منتشر شده است.
دکترحکیمی با بیان اینکه هم اکنون در مراحل اتمام کار جهت اعلام وصول توزیع کتاب مذکور از اداره ارشاد کرمان می باشیم ، اظهار داشت: زیرسایت انتشارات دانشگاه نیز به آدرس http://publication.rums.ac.ir راه اندازی شده است.
وی اضافه کرد: برای اولین بار دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان کتب منتشر شده خود را از طریق سایت انتشارات دانشگاه به صورت open access books در اختیار همگان قرار داده است.
دکتر حکیمی در پایان از تلاش های آقایان دکتر شفیعی ، محمد محمد رضایی و خانم ها شهرآبادی و بمانادی جهت راه اندازی واحد انتشارات دانشگاه تشکر و قدردانی کرد.

img_6412_20830دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.