حمید ملانوری خبر داد : احیای مجموعه ورزشی دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان

فرماندار رفسنجان احیای مجموعه ورزشی دانشگاه ولیعصر (عج) در موزه ریاست‌ جمهوری را دیگر دستاورد همایش دانست و گفت: برنامه‌های فرهنگی، مذهبی، ورزشی و هنری شهرستان می‌تواند در این مجموعه برگزار شود.

 به گزارش « سازش خبر » فرماندار رفسنجان احیای مجموعه ورزشی دانشگاه ولیعصر (عج) در موزه ریاست‌ جمهوری را دیگر دستاورد همایش دانست و گفت: برنامه‌های فرهنگی، مذهبی، ورزشی و هنری شهرستان می‌تواند در این مجموعه برگزار شود.

وی چهارمین دستاورد همایش را تصویب و راه‌اندازی اتاق صنایع بالاستی و پایین‌دستی مس دانست و ادامه داد: مس نقش خوبی در شهرستان نداشت و بهره‌مندی ما از مس باید بیشتر شود.

ملانوری اضافه کرد: بیش از یک‎هزار قلم کالای مصرفی مس است که از جای دیگر تأمین می‌شود در حالی که در شهرستان این ظرفیت وجود دارد.

وی اظهار داشت: این همایش سبب شد در کمیسیون‌ها به جمع‌بندی برسیم که ۲۶ طرح صنعتی تصویب و با حمایت مس و مشارکت بخش خصوصی ایجاد شود.

ملانوری خاطر نشان کرد: این کاری اساسی و ماندگار برای خروج از تک‌محصولی شهرستان است.

فرماندار رفسنجان از جشنواره بازی‌های بومی محلی کشور در این همایش یاد کرد و گفت: حضور ۶۰۰ مهمان از حدود ۲۰ استان کشور و آشنایی با تولیدات شهرستان ما از مزایای برگزاری آن بود.

وی بیان داشت: انعقاد تفاهمنامه بین شهرستان رفسنجان و فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی برای ایجاد پایگاه توسعه و ترویج بازی‌های بومی محلی منطقه‎ای کشور در رفسنجان اقدام خوبی بوده و پیش‌نویس آن در حال آماده‌سازی است.

فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.